Přeskočit na hlavní obsah

Náprava

"Ti brejlatí géniové z CERNu to fakt dokázali. Máme k dispozici stroj času!" Započal bombastickým prohlášením strategický brífing jeden z hlavounů pocházející z organizace pyšnící se třípísmennou značkou. NSA, FBI, CIA, KKK nebo podobnou. A třemi hvězdičkami na rameni. 

Poloprázdná operační místnost se rozezněla šumem hlasů, jak řadoví příslušníci nově vytvořené speciální jednotky RHF stravovali zásadní prohlášení. Tři písmena stačí, drahoušku.

"Klid, prosím." Požádal o ticho mrňavý muž v černém. "Nechte generála domluvit." Ruch postupně ustal.

"Tento objev zásadně změní tvář světa, což je vám doufám jasné. A k jeho změně přispějete významným dílem vy. Byli jste vybráni pro své výjimečné schopnosti, abyste napravili přešlapy lidstva. Rozdělíme vás do několika skupin a vrhnete se do plnění úkolů hlava nehlava. Především tedy..." 

Nestihl doříct větu, protože v první řadě povstal ramenatý borec, který kromě výcviku přežití absolvoval i třípísmennou MIT, a zaprotestoval: "Počkejte, to chcete říct, že budeme svévolně narušovat kontinuitu časoprostoru a riskovat kolaps kvantových funkcí, takže se třeba celý svět a možná i Vesmír zřítí do řiti?"

Generál zamával nesouhlasně rukama a zamračil se: "Ne, ne, nic takového. Posaďte se, prosím a mlčte. Vlastně to celé bude fungovat opačně." 

Muž se nerozhodně posadil a přednášející pokračoval: "Kromě vlastního vývoje časového aparátu také vědci zapracovali na analýze světového internetu a dospěli přitom k překvapivému závěru."

Odmlčel se, aby zvýšil napětí. "Zjistili totiž, že dostupná fakta zveřejňovaná na webu neodpovídají těm známým historickým. Podrobnějším zkoumáním objevili nezvratný fakt, že se nemýlí autoři převratných vědeckých článků, nýbrž dějiny lidstva jako takové!" 

Očekával překvapené zalapání po dechu, které se vzápětí dostavilo. "A vy jste byli vybráni proto, abyste tento očividný nesoulad dali do pořádku."

Ticho by se dalo krájet.

"Pro začátek budete rozděleni do pěti týmů a napravíte ty největší historické omyly." Zalistoval v papírové dokumentaci.

"Tým Alfa vyrazí do roku 1492 a svede ze správné cesty Kryštofa Kolumba, aby náhodou nezjistil, že Země je kulatá. Tým Bravo něco podobného provede v roce 1507 a podstrčí Koperníkovi nesprávná data, aby ho nikdy nenapadlo zformulovat heliocentrickou teorii, která by u placaté Země stejně nefungovala."

Upil z křišťálové informované láhve a pokračoval: "Týmy Delta a Echo zajistí nenápadné podminování mrakodrapů v New Yorku, známých také jako Dvojčata, a jejich řízenou demolici. K tomu budou vybaveni fungl novým systémem holografické projekce, který dokáže vyrobit imitace letadel k nerozpoznání od těch pravých."

Rozhlédl se po operačním centru a ukončil rozdílení úkolů: "Tým Charlie zajistí to nejdůležitější. Šlohne Teslovi všechny plány na využití volné energie a pak se vrátí do roku 1483, kde naučí Leonarda da Vinciho zakomponovat do svých plánů letadel těžších vzduchu i nádrže na chemtrails. Tím bychom měli z krku první fázi, další budou následovat, pokud uspějete. Děkuji za pozornost." 

Otřel si čelo a opustil stupínek.

Všichni členové čerstvě zrozené tajné organizace s názvem Revize Historických Faktů povstali jako jeden muž a bez reptání vyrazili splnit stanovené úkoly. Úspěch projektu vzali za svůj a těšili se i na další mise. 

Vše, co se píše na internetu, bude od této chvíle jednou provždy jediná a skutečná historická pravda!

WTF?


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Ezoterikem snadno a rychle

Vzdělání je pouhou manipulací zrůdného systému s cílem vyrobit z vás nemyslící ovce. Odmítněte jej kategoricky a jednou provždy. Zdrojem vašeho poznání nechť jsou nezdrojovaná a nedatovaná videa na YouTube, nebo hlubokomyslné texty plné gramatických a pravopisných chyb z tajných internetových serverů, jejichž autoři nejsou anonymní, protože se vždy podepisují plnými jmény. Kupříkladu jako Vedoucí Kolotoče, He Natur, Be Da nebo Doba Jedu. Ignorujte zásadně veškeré poznatky aplikované vědy – vědátoři o skutečném světě nevědí nic, poněvadž jen sedí ve svých zatuchlých laboratořích, trápí nevinné krysy či šváby a dumají o nesmrtelnosti chroustů, kterým už ani GMO brambory nechutnají. Financují je zlé a zákeřné organizace či vlády, a jsou tím pádem nedůvěryhodní. Telefon, televize či internet by klidně fungovaly i bez jejich přispění. Stačí jen naladit mozek na správnou frekvenci 24 Bovisů. Lékaři jsou vrahy v ušmudlaných bílých pláštích a historickým omylem. Jejich existence a činnost je d

Vysoká škola života

Jistě jste již nejednou v internetových diskusích narazili na kolegy diskutéry, kteří ve svých profilech uváděli v kolonce dosažené vzdělání Vysokou školu života. A určitě vám to, stejně jako mně, vrtalo hlavou, neboť na vysokoškolsky vzdělané osoby často vystupovali jako úplní kreténi. Trochu jsem zapátral, jak to s tou Vysokou školou života je a považte – ona skutečně existuje! Jakmile jsem pochopil, že VŠŽ (neplést prosím se školou železničářskou) je v podstatě nejkomplexnějším vzdělávacím systémem ve vesmíru, zažádal jsem si o licenci a po náročných ústních zkouškách, předložení projektu a vypití dvou litrů MMS proti plísním jsem licenci skutečně obdržel!  Vypisuji tímto tedy první semestr distančního studia, které vám umožní získat vysokoškolský diplom o měsíc dříve než v Plzni! Neváhejte a pojďte studovat do naší Vysoké školy života! VYSOKÁ ŠKOLA ŽIVOTA Typ studia: distanční Časová náročnost: každou sudou sobotu od 19:00 do 21:00 hod. Délka studia: 3 měsíce Dosažené vzdělání: DaS

Z historie chemtrails

Zasedání dozorčí rady bzenecké octárny se neslo v ryze přátelském duchu, jak už je u lidského druhu uznávanou tradicí. Každý z přítomných si honil své ego a jeden druhého považoval za pitomce. Základ demokracie. Šéf odbytu nešťastně přešlapoval na koberečku a přemítal, jak vysvětlit důvody, proč se prodej octa meziročně propadl o téměř třicet procent. Déle trvající sucho a tím pádem mírný nedostatek nakládaček v tom roli hrát nemohl, protože okolní státy Evropské unie hbitě zareagovaly a dočasný nedostatek surovin nahradil vcelku levný dovoz. Marketingový průzkum byl teprve v počátcích, takže žádné fakty podložené vysvětlení neměl k dispozici. Představenstvo firmy bohužel preferovalo jednoduché odpovědi, jenže ty nebyly po ruce. Položenou otázku tedy zodpověděl pokrčením rameny, což předsedu zdvihlo ze židle. "Tak podívejte se, pane inženýre. Jak jsem si zjistil, berete slušný plat a vaším jediným úkolem je zajistit, aby náš rodinný podnik prosperoval. Důvody, proč se nedaří, zjev