Přeskočit na hlavní obsah

Plaváčkův průvodce alternativním vesmírem

Důležité oznámení všem vášnivým čtenářům:

Všechny výtisky své knihy jsem osobně uložil v bezpečném skladišti, takže je připravena vyrazit do světa.

Poněvadž jsem se s žádnou distribuční společností nedohodl na rozumných finančních podmínkách, rozhodl jsem se knížku rozesílat ryze vlastními silami, k čemuž jsem si, považte, dokonce pořídil Zákaznickou kartu České pošty. Což bylo možná to nejtěžší v celém procesu tvorby knihy.

Pro vás jako zákazníky tím pádem  vyvstává pár omezení, která ale nejsou nepřekonatelná:

  1. Platit je možné  předem prostřednictvím bezhotovostního platebního styku na vyhrazený bankovní účet. Případně pomocí moderní služby PayPal na účet plavacek@plavacek.net. 
  2. Využívat budu služby České pošty, která u nás na Prajzské bývá tradičně spolehlivá a za posledních pět let mi neztratila ještě ani jednu zásilku. Poštovním úřednicím dodávám zdarma propisky a vtipně sepsané příběhy z mého života na Prajzské. Nikoliv jako úplatek, nýbrž coby pozornost.
  3. Pokud někdo z vás bude preferovat Zásilkovnu, zmiňte se při objednávání v poznámce, uveďte požadovanou výdejnu, a nezapomeňte mi tamtéž sdělit své telefonní číslo. Cena je stejná jako u České pošty - možnost výběru formy dopravy mi v systému SHOPTET povolen nebyl, poněvadž nemám smlouvu se Zásilkovnou. Proto ta poznámka.
  4. Chcete-li knihu podepsat, uveďte to také do poznámky, a předem se smiřte s faktem, že po třiceti letech u počítačové klávesnice jsem zapomněl, jak se píše rukou, a tudíž může být podpis hodně neumělý až nečitelný.
  5. Narychlo jsem spíchl jednoduchý objednávkový formulář, protože u SHOPTETU je zdarma. Registrovat se tam nemusíte, po rozeslání celého nákladu stejně zcela v souladu s GDPR celou databázi smažu.
  6.  Případné zásilky do zahraničí se mnou konzultujte předem, poštovné bývá dost drahé.
  7.  Posílat knížky budu vždy hromadně asi jednou za týden, takže prosím počítejte s poněkud delší dodací lhůtou.
  8.  Osobní odběr je možné domluvit buď v Hlučíně, nebo v Ostravě-Porubě, případně o víkendech na Pstruží farmě u nás v Bělé. V tom posledním případě mi platíte pivo.

Máte-li nějaké otázky, či chcete-li si dohodnout osobní předání, preferuji e-mailový kontakt na info@plavacek.net.

Objednávejte zde: Plaváčkova kniha.

P.S. Cena je myslím lidová a oněch pět chyb, které bohužel v knize zůstaly i po několikerém čtení a korektorských zásazích, doufám omluvíte s vědomím, že nikdo není dokonalý.

S úctou Plaváček v. k.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Ezoterikem snadno a rychle

Vzdělání je pouhou manipulací zrůdného systému s cílem vyrobit z vás nemyslící ovce. Odmítněte jej kategoricky a jednou provždy. Zdrojem vašeho poznání nechť jsou nezdrojovaná a nedatovaná videa na YouTube, nebo hlubokomyslné texty plné gramatických a pravopisných chyb z tajných internetových serverů, jejichž autoři nejsou anonymní, protože se vždy podepisují plnými jmény. Kupříkladu jako Vedoucí Kolotoče, He Natur, Be Da nebo Doba Jedu. Ignorujte zásadně veškeré poznatky aplikované vědy – vědátoři o skutečném světě nevědí nic, poněvadž jen sedí ve svých zatuchlých laboratořích, trápí nevinné krysy či šváby a dumají o nesmrtelnosti chroustů, kterým už ani GMO brambory nechutnají. Financují je zlé a zákeřné organizace či vlády, a jsou tím pádem nedůvěryhodní. Telefon, televize či internet by klidně fungovaly i bez jejich přispění. Stačí jen naladit mozek na správnou frekvenci 24 Bovisů. Lékaři jsou vrahy v ušmudlaných bílých pláštích a historickým omylem. Jejich existence a činnost je d

Vysoká škola života

Jistě jste již nejednou v internetových diskusích narazili na kolegy diskutéry, kteří ve svých profilech uváděli v kolonce dosažené vzdělání Vysokou školu života. A určitě vám to, stejně jako mně, vrtalo hlavou, neboť na vysokoškolsky vzdělané osoby často vystupovali jako úplní kreténi. Trochu jsem zapátral, jak to s tou Vysokou školou života je a považte – ona skutečně existuje! Jakmile jsem pochopil, že VŠŽ (neplést prosím se školou železničářskou) je v podstatě nejkomplexnějším vzdělávacím systémem ve vesmíru, zažádal jsem si o licenci a po náročných ústních zkouškách, předložení projektu a vypití dvou litrů MMS proti plísním jsem licenci skutečně obdržel!  Vypisuji tímto tedy první semestr distančního studia, které vám umožní získat vysokoškolský diplom o měsíc dříve než v Plzni! Neváhejte a pojďte studovat do naší Vysoké školy života! VYSOKÁ ŠKOLA ŽIVOTA Typ studia: distanční Časová náročnost: každou sudou sobotu od 19:00 do 21:00 hod. Délka studia: 3 měsíce Dosažené vzdělání: DaS

Z historie chemtrails

Zasedání dozorčí rady bzenecké octárny se neslo v ryze přátelském duchu, jak už je u lidského druhu uznávanou tradicí. Každý z přítomných si honil své ego a jeden druhého považoval za pitomce. Základ demokracie. Šéf odbytu nešťastně přešlapoval na koberečku a přemítal, jak vysvětlit důvody, proč se prodej octa meziročně propadl o téměř třicet procent. Déle trvající sucho a tím pádem mírný nedostatek nakládaček v tom roli hrát nemohl, protože okolní státy Evropské unie hbitě zareagovaly a dočasný nedostatek surovin nahradil vcelku levný dovoz. Marketingový průzkum byl teprve v počátcích, takže žádné fakty podložené vysvětlení neměl k dispozici. Představenstvo firmy bohužel preferovalo jednoduché odpovědi, jenže ty nebyly po ruce. Položenou otázku tedy zodpověděl pokrčením rameny, což předsedu zdvihlo ze židle. "Tak podívejte se, pane inženýre. Jak jsem si zjistil, berete slušný plat a vaším jediným úkolem je zajistit, aby náš rodinný podnik prosperoval. Důvody, proč se nedaří, zjev