Přeskočit na hlavní obsah

Evoluce

"Hele, vole, támhle je další! A pěknej macek," zvolal navigátor ultramoderního kotouče, který létal bez křídel poháněn duchovní energií a natruc platným fyzikálním zákonům, protože to se od roku 2021 smělo. Stejně jako cestování v čase objevené bioenergetickým léčitelem Plamínkem, pocházejícím z poměrně zaostalého národa, který považoval Einsteina za debila, rakovinu za neškodnou rýmu a vzdělání za nepotřebnou šikanu deformující lidský mozek. Ústavní soud prohlásil cestování časem za jedno ze základních lidských práv a bylo vymalováno. 

Druhý pilot pomačkal pár tlačítek a z trysek létajícího stroje se vyřinul proud prudce jedovaté chemické látky. Složení bylo natolik tajné, že ho na časoletišti v jednadvacátem století vždy tankovali nabušení a po zuby ozbrojení chlapi v černých kuklách i uniformách. 

Proslýchalo se ovšem, že se jedná pouze o energeticky aktivovanou vodu se zápornými vodíkovými ionty vymyšlenou jakýmsi potrhlým Japoncem jménem Emoto, který si fotil sněhové vločky, ale moc informací k dispozici nebylo, poněvadž internet byl pro jistotu dán na seznam zakázaných technologií. Nikdo tedy nic nevěděl, což byl nezvratný důkaz, že všichni vědí všechno. Jako vždy v lidských dějinách fungovala nejlépe šuškanda.

"Vidím," zareagoval pilot a upravil trajektorii, aby obří přerostlý samec triceratopse schytal plnou dávku. "Jen hezky inhaluj, vobludo," dodal s cynickým úšklebkem. "Tvé dny jsou sečteny." 

"Raději ještě přitlač," doporučil mu palubní inženýr, profík na tachyonovou energii, "víš, že jestli přežije jenom jeden jediný kus, nebude mít lidstvo šanci a první prehistorický opičák, kterého právě ve spolupráci s ufouny z Aldebaranu vyvíjí v laboratoři v Novém Mexiku, nebude mít šanci na přežití, takže se z něj nakonec nevyvineme a zmizíme z vesmírného genofondu. A zrovna Plamínka by byla věčná škoda." 

"No jo, furt," rozčertil se pilot, "copak to dělám poprvý? Pamatujete, jak jsme vyhynuli Bambiraptora? A to byl nějaký inteligent! Dokonce měl vratiprst a manipuloval s předměty. Dát mu šanci, klidně by vymyslel i oheň, kolo nebo DPH. A kde je teď?" Uchechtl se a nečekal na odpověď. "V řiti. A my zachraňujeme druh Homo Sapiens Sapiens. Usnadňujeme našim předkům opičákům cestu ze stromů, abychom my přežili. Úžasná doba." Dodal a uzavřel výpustné trysky. 

"Co dál, hoši, ještě tu něco zbylo?" Optal se pro jistotu, aby něco nezanedbali. 

"Tahle část krajiny už vypadá čistá," pohlédl navigator zkoumavě na přístroje a poté z okénka. "Myslím, že pro dnešek máme splněno a můžeme se vrátit do svého času. Už mám hlad jak sviňa a žena slíbila, že mi dneska kvantově přimyslí pránu se svíčkovou příchutí a brusinkami. Mňam." Zatvářil se potěšeně.

"Tak jo, chlapi, pro dnešek balíme," vynesl kapitán rozhodující slovo. "Zítra je taky den a my to těm přerostlým ještěrům ještě vytmavíme. Nezapomeňte, že musíme projít nezbytným detoxem na plazmovém generátoru. Nakopni to domů, kolego!" Vydal rozkaz a létající disk se s holografickým světelným efektem ztratil z oblohy i z času.

Nedospělý oslík ukrytý pod vzrostlými kapradinami zatřepal ušima, pohlédl na oblohu, ukousl kus travnatého trsu, vypustil pár úhledných bobků a zformuloval myšlenku, kterou mu milostivě dopřál už hotový a dále se nerozvíjející zakrnělý mozek: "Tohle je vám hovno platný, vopičáci, stejně se nakonec vyvinete ze mě!"


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Ezoterikem snadno a rychle

Vzdělání je pouhou manipulací zrůdného systému s cílem vyrobit z vás nemyslící ovce. Odmítněte jej kategoricky a jednou provždy. Zdrojem vašeho poznání nechť jsou nezdrojovaná a nedatovaná videa na YouTube, nebo hlubokomyslné texty plné gramatických a pravopisných chyb z tajných internetových serverů, jejichž autoři nejsou anonymní, protože se vždy podepisují plnými jmény. Kupříkladu jako Vedoucí Kolotoče, He Natur, Be Da nebo Doba Jedu. Ignorujte zásadně veškeré poznatky aplikované vědy – vědátoři o skutečném světě nevědí nic, poněvadž jen sedí ve svých zatuchlých laboratořích, trápí nevinné krysy či šváby a dumají o nesmrtelnosti chroustů, kterým už ani GMO brambory nechutnají. Financují je zlé a zákeřné organizace či vlády, a jsou tím pádem nedůvěryhodní. Telefon, televize či internet by klidně fungovaly i bez jejich přispění. Stačí jen naladit mozek na správnou frekvenci 24 Bovisů. Lékaři jsou vrahy v ušmudlaných bílých pláštích a historickým omylem. Jejich existence a činnost je d

Vysoká škola života

Jistě jste již nejednou v internetových diskusích narazili na kolegy diskutéry, kteří ve svých profilech uváděli v kolonce dosažené vzdělání Vysokou školu života. A určitě vám to, stejně jako mně, vrtalo hlavou, neboť na vysokoškolsky vzdělané osoby často vystupovali jako úplní kreténi. Trochu jsem zapátral, jak to s tou Vysokou školou života je a považte – ona skutečně existuje! Jakmile jsem pochopil, že VŠŽ (neplést prosím se školou železničářskou) je v podstatě nejkomplexnějším vzdělávacím systémem ve vesmíru, zažádal jsem si o licenci a po náročných ústních zkouškách, předložení projektu a vypití dvou litrů MMS proti plísním jsem licenci skutečně obdržel!  Vypisuji tímto tedy první semestr distančního studia, které vám umožní získat vysokoškolský diplom o měsíc dříve než v Plzni! Neváhejte a pojďte studovat do naší Vysoké školy života! VYSOKÁ ŠKOLA ŽIVOTA Typ studia: distanční Časová náročnost: každou sudou sobotu od 19:00 do 21:00 hod. Délka studia: 3 měsíce Dosažené vzdělání: DaS

Z deníčku konspirátora

Vydáno se souhlasem autora. 6:50 Probouzím se. Kontroluji sílu orgonitového zařízení a poté zapínám wi-fi. Nefunguje, sviňa. Včera jsem se na svém facebookovém profilu nechvalně zmínil o šmírování, jakým nás častuje Bill Gates a tohle je výsledek. Zablokovali mě! Musím to dát světu na vědomí. Ale, kurva, jak? Když jsem offline? 6:57 Zjišťuji, že v rámci zdravotní sebeobrany jsem router před ulehnutím vytáhnul ze zásuvky. Zapínám ho a vše začíná fungovat. Sedm minut trvající pocit frustrace pomalu mizí, ale ta pachuť zůstává. Vím, že mě sledují! 7:20 Snídám česnek, meruňková jadérka a mocně zapíjím cé dé es dvojkou. Pro jistotu. Pak vyrážím zjistit, jak se daří té paní, která si léčí rakovinu plic svépomocí. Bomba! Ještě žije. Dokonce má jiskru v oku. 7:50 Fotím mraky. Úplně jasně vidím ty svinské ionty baria a aluminia, jak se povalují ve vzduchu a hledají nebohé oběti, které by otrávily. Na mě si nepřijdou. Pokládám si pyramidu na hlavu, pořizuji fotodokumentaci a vkládám ji na stránk