Přeskočit na hlavní obsah

Evoluce

"Hele, vole, támhle je další! A pěknej macek," zvolal navigátor ultramoderního kotouče, který létal bez křídel poháněn duchovní energií a natruc platným fyzikálním zákonům, protože to se od roku 2021 smělo. Stejně jako cestování v čase objevené bioenergetickým léčitelem Plamínkem, pocházejícím z poměrně zaostalého národa, který považoval Einsteina za debila, rakovinu za neškodnou rýmu a vzdělání za nepotřebnou šikanu deformující lidský mozek. Ústavní soud prohlásil cestování časem za jedno ze základních lidských práv a bylo vymalováno. 

Druhý pilot pomačkal pár tlačítek a z trysek létajícího stroje se vyřinul proud prudce jedovaté chemické látky. Složení bylo natolik tajné, že ho na časoletišti v jednadvacátem století vždy tankovali nabušení a po zuby ozbrojení chlapi v černých kuklách i uniformách. 

Proslýchalo se ovšem, že se jedná pouze o energeticky aktivovanou vodu se zápornými vodíkovými ionty vymyšlenou jakýmsi potrhlým Japoncem jménem Emoto, který si fotil sněhové vločky, ale moc informací k dispozici nebylo, poněvadž internet byl pro jistotu dán na seznam zakázaných technologií. Nikdo tedy nic nevěděl, což byl nezvratný důkaz, že všichni vědí všechno. Jako vždy v lidských dějinách fungovala nejlépe šuškanda.

"Vidím," zareagoval pilot a upravil trajektorii, aby obří přerostlý samec triceratopse schytal plnou dávku. "Jen hezky inhaluj, vobludo," dodal s cynickým úšklebkem. "Tvé dny jsou sečteny." 

"Raději ještě přitlač," doporučil mu palubní inženýr, profík na tachyonovou energii, "víš, že jestli přežije jenom jeden jediný kus, nebude mít lidstvo šanci a první prehistorický opičák, kterého právě ve spolupráci s ufouny z Aldebaranu vyvíjí v laboratoři v Novém Mexiku, nebude mít šanci na přežití, takže se z něj nakonec nevyvineme a zmizíme z vesmírného genofondu. A zrovna Plamínka by byla věčná škoda." 

"No jo, furt," rozčertil se pilot, "copak to dělám poprvý? Pamatujete, jak jsme vyhynuli Bambiraptora? A to byl nějaký inteligent! Dokonce měl vratiprst a manipuloval s předměty. Dát mu šanci, klidně by vymyslel i oheň, kolo nebo DPH. A kde je teď?" Uchechtl se a nečekal na odpověď. "V řiti. A my zachraňujeme druh Homo Sapiens Sapiens. Usnadňujeme našim předkům opičákům cestu ze stromů, abychom my přežili. Úžasná doba." Dodal a uzavřel výpustné trysky. 

"Co dál, hoši, ještě tu něco zbylo?" Optal se pro jistotu, aby něco nezanedbali. 

"Tahle část krajiny už vypadá čistá," pohlédl navigator zkoumavě na přístroje a poté z okénka. "Myslím, že pro dnešek máme splněno a můžeme se vrátit do svého času. Už mám hlad jak sviňa a žena slíbila, že mi dneska kvantově přimyslí pránu se svíčkovou příchutí a brusinkami. Mňam." Zatvářil se potěšeně.

"Tak jo, chlapi, pro dnešek balíme," vynesl kapitán rozhodující slovo. "Zítra je taky den a my to těm přerostlým ještěrům ještě vytmavíme. Nezapomeňte, že musíme projít nezbytným detoxem na plazmovém generátoru. Nakopni to domů, kolego!" Vydal rozkaz a létající disk se s holografickým světelným efektem ztratil z oblohy i z času.

Nedospělý oslík ukrytý pod vzrostlými kapradinami zatřepal ušima, pohlédl na oblohu, ukousl kus travnatého trsu, vypustil pár úhledných bobků a zformuloval myšlenku, kterou mu milostivě dopřál už hotový a dále se nerozvíjející zakrnělý mozek: "Tohle je vám hovno platný, vopičáci, stejně se nakonec vyvinete ze mě!"


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Ezoterikem snadno a rychle

Vzdělání je pouhou manipulací zrůdného systému s cílem vyrobit z vás nemyslící ovce. Odmítněte jej kategoricky a jednou provždy. Zdrojem vašeho poznání nechť jsou nezdrojovaná a nedatovaná videa na YouTube, nebo hlubokomyslné texty plné gramatických a pravopisných chyb z tajných internetových serverů, jejichž autoři nejsou anonymní, protože se vždy podepisují plnými jmény. Kupříkladu jako Vedoucí Kolotoče, He Natur, Be Da nebo Doba Jedu. Ignorujte zásadně veškeré poznatky aplikované vědy – vědátoři o skutečném světě nevědí nic, poněvadž jen sedí ve svých zatuchlých laboratořích, trápí nevinné krysy či šváby a dumají o nesmrtelnosti chroustů, kterým už ani GMO brambory nechutnají. Financují je zlé a zákeřné organizace či vlády, a jsou tím pádem nedůvěryhodní. Telefon, televize či internet by klidně fungovaly i bez jejich přispění. Stačí jen naladit mozek na správnou frekvenci 24 Bovisů. Lékaři jsou vrahy v ušmudlaných bílých pláštích a historickým omylem. Jejich existence a činnost je d

Vysoká škola života

Jistě jste již nejednou v internetových diskusích narazili na kolegy diskutéry, kteří ve svých profilech uváděli v kolonce dosažené vzdělání Vysokou školu života. A určitě vám to, stejně jako mně, vrtalo hlavou, neboť na vysokoškolsky vzdělané osoby často vystupovali jako úplní kreténi. Trochu jsem zapátral, jak to s tou Vysokou školou života je a považte – ona skutečně existuje! Jakmile jsem pochopil, že VŠŽ (neplést prosím se školou železničářskou) je v podstatě nejkomplexnějším vzdělávacím systémem ve vesmíru, zažádal jsem si o licenci a po náročných ústních zkouškách, předložení projektu a vypití dvou litrů MMS proti plísním jsem licenci skutečně obdržel!  Vypisuji tímto tedy první semestr distančního studia, které vám umožní získat vysokoškolský diplom o měsíc dříve než v Plzni! Neváhejte a pojďte studovat do naší Vysoké školy života! VYSOKÁ ŠKOLA ŽIVOTA Typ studia: distanční Časová náročnost: každou sudou sobotu od 19:00 do 21:00 hod. Délka studia: 3 měsíce Dosažené vzdělání: DaS

Z historie chemtrails

Zasedání dozorčí rady bzenecké octárny se neslo v ryze přátelském duchu, jak už je u lidského druhu uznávanou tradicí. Každý z přítomných si honil své ego a jeden druhého považoval za pitomce. Základ demokracie. Šéf odbytu nešťastně přešlapoval na koberečku a přemítal, jak vysvětlit důvody, proč se prodej octa meziročně propadl o téměř třicet procent. Déle trvající sucho a tím pádem mírný nedostatek nakládaček v tom roli hrát nemohl, protože okolní státy Evropské unie hbitě zareagovaly a dočasný nedostatek surovin nahradil vcelku levný dovoz. Marketingový průzkum byl teprve v počátcích, takže žádné fakty podložené vysvětlení neměl k dispozici. Představenstvo firmy bohužel preferovalo jednoduché odpovědi, jenže ty nebyly po ruce. Položenou otázku tedy zodpověděl pokrčením rameny, což předsedu zdvihlo ze židle. "Tak podívejte se, pane inženýre. Jak jsem si zjistil, berete slušný plat a vaším jediným úkolem je zajistit, aby náš rodinný podnik prosperoval. Důvody, proč se nedaří, zjev