Přeskočit na hlavní obsah

Ezoterikem snadno a rychle

  1. Vzdělání je pouhou manipulací zrůdného systému s cílem vyrobit z vás nemyslící ovce. Odmítněte jej kategoricky a jednou provždy.

  2. Zdrojem vašeho poznání nechť jsou nezdrojovaná a nedatovaná videa na YouTube, nebo hlubokomyslné texty plné gramatických a pravopisných chyb z tajných internetových serverů, jejichž autoři nejsou anonymní, protože se vždy podepisují plnými jmény. Kupříkladu jako Vedoucí Kolotoče, He Natur, Be Da nebo Doba Jedu.

  3. Ignorujte zásadně veškeré poznatky aplikované vědy – vědátoři o skutečném světě nevědí nic, poněvadž jen sedí ve svých zatuchlých laboratořích, trápí nevinné krysy či šváby a dumají o nesmrtelnosti chroustů, kterým už ani GMO brambory nechutnají. Financují je zlé a zákeřné organizace či vlády, a jsou tím pádem nedůvěryhodní. Telefon, televize či internet by klidně fungovaly i bez jejich přispění. Stačí jen naladit mozek na správnou frekvenci 24 Bovisů.

  4. Lékaři jsou vrahy v ušmudlaných bílých pláštích a historickým omylem. Jejich existence a činnost je destruktivní a ve svém důsledku vede ke snižování populace, především kvůli očkování, které nás smrtelně zabíjí. Skutečnost, že lidí přibývá, neberte vážně, protože statistika je zmanipulovaná vládnoucími elitami, aby si nikdo ničeho nevšiml, k čemuž používají všudypřítomné chemtrails.

  5. Příroda je všemocná čarodějka a na všechny lidské bolístky má lék. Kousne-li vás nakažený komár, nepeskujte jej, nechte ho dokončit dílo a při odletu mu poděkujte. Infekce nastartuje váš imunitní systém, který se celou dobu stejně jenom flákal. Když selže, nevěšte hlavu, pořád ještě máte k dispozici CDS2, který je k dostání u každé studánky v hlubokém lese, kam i laně chodí pít a včelky ho nasávají plnými doušky.

  6. Slovo šarlatán vymysleli zlovolní MUDři, poněvadž fakt, že rakovinu lze vyléčit naprosto obyčejnou houbou nebo trojnásobným chlórovým klystýrem, jde nad rámec jejich představivosti. Oni vás nechtějí vyléčit, ale udržovat nemocné co nejdéle, aby oddálili vaši smrt třeba až do sta let, protože je platí nenažraní farmaceuti.

  7. Vždy a za všech okolností mějte svůj názor a nenechte se zviklat. V diskusích se skeptiky a jinými mutanty, pokud se do nich dostanete, argumentujte vždy věcně, jednoznačně a objektivně. Kupříkladu: „Co sem lezete, když nevěříte? Víte vy, o čem je naše skupina?“ Nebo: „Kamarád mé kamarádky si pomocí kyvadélka pomohl k miliónům. Co máte vy? Hovno. Tak nepoučujte!“ Případně: „A vy jste kdo?“ Začne-li vás někdo rádobyvzdělaný trolit nad akceptovatelnou míru, použijte bez zábran následující zlatý ultimativní argument: „Další diskuse s vámi nemá cenu. Nejdříve si o tématu něco načtěte!“ A dodejte spoustu odkazů na relevantní zdroje, jak je uvedeno v bodu dva tohoto návodu.

Máte hotovo. Už nejste ovce. Jste studovaný ezoterik s praxí.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Vysoká škola života

Jistě jste již nejednou v internetových diskusích narazili na kolegy diskutéry, kteří ve svých profilech uváděli v kolonce dosažené vzdělání Vysokou školu života. A určitě vám to, stejně jako mně, vrtalo hlavou, neboť na vysokoškolsky vzdělané osoby často vystupovali jako úplní kreténi. Trochu jsem zapátral, jak to s tou Vysokou školou života je a považte – ona skutečně existuje! Jakmile jsem pochopil, že VŠŽ (neplést prosím se školou železničářskou) je v podstatě nejkomplexnějším vzdělávacím systémem ve vesmíru, zažádal jsem si o licenci a po náročných ústních zkouškách, předložení projektu a vypití dvou litrů MMS proti plísním jsem licenci skutečně obdržel!  Vypisuji tímto tedy první semestr distančního studia, které vám umožní získat vysokoškolský diplom o měsíc dříve než v Plzni! Neváhejte a pojďte studovat do naší Vysoké školy života! VYSOKÁ ŠKOLA ŽIVOTA Typ studia: distanční Časová náročnost: každou sudou sobotu od 19:00 do 21:00 hod. Délka studia: 3 měsíce Dosažené vzdělání: DaS

Z deníčku konspirátora

Vydáno se souhlasem autora. 6:50 Probouzím se. Kontroluji sílu orgonitového zařízení a poté zapínám wi-fi. Nefunguje, sviňa. Včera jsem se na svém facebookovém profilu nechvalně zmínil o šmírování, jakým nás častuje Bill Gates a tohle je výsledek. Zablokovali mě! Musím to dát světu na vědomí. Ale, kurva, jak? Když jsem offline? 6:57 Zjišťuji, že v rámci zdravotní sebeobrany jsem router před ulehnutím vytáhnul ze zásuvky. Zapínám ho a vše začíná fungovat. Sedm minut trvající pocit frustrace pomalu mizí, ale ta pachuť zůstává. Vím, že mě sledují! 7:20 Snídám česnek, meruňková jadérka a mocně zapíjím cé dé es dvojkou. Pro jistotu. Pak vyrážím zjistit, jak se daří té paní, která si léčí rakovinu plic svépomocí. Bomba! Ještě žije. Dokonce má jiskru v oku. 7:50 Fotím mraky. Úplně jasně vidím ty svinské ionty baria a aluminia, jak se povalují ve vzduchu a hledají nebohé oběti, které by otrávily. Na mě si nepřijdou. Pokládám si pyramidu na hlavu, pořizuji fotodokumentaci a vkládám ji na stránk