Přeskočit na hlavní obsah

Z deníčku konspirátora

Vydáno se souhlasem autora.


6:50
Probouzím se. Kontroluji sílu orgonitového zařízení a poté zapínám wi-fi. Nefunguje, sviňa. Včera jsem se na svém facebookovém profilu nechvalně zmínil o šmírování, jakým nás častuje Bill Gates a tohle je výsledek. Zablokovali mě! Musím to dát světu na vědomí. Ale, kurva, jak? Když jsem offline?

6:57
Zjišťuji, že v rámci zdravotní sebeobrany jsem router před ulehnutím vytáhnul ze zásuvky. Zapínám ho a vše začíná fungovat. Sedm minut trvající pocit frustrace pomalu mizí, ale ta pachuť zůstává. Vím, že mě sledují!

7:20
Snídám česnek, meruňková jadérka a mocně zapíjím cé dé es dvojkou. Pro jistotu. Pak vyrážím zjistit, jak se daří té paní, která si léčí rakovinu plic svépomocí. Bomba! Ještě žije. Dokonce má jiskru v oku.

7:50
Fotím mraky. Úplně jasně vidím ty svinské ionty baria a aluminia, jak se povalují ve vzduchu a hledají nebohé oběti, které by otrávily. Na mě si nepřijdou. Pokládám si pyramidu na hlavu, pořizuji fotodokumentaci a vkládám ji na stránky Chemtrails Czech Republic s všeříkajícím komentářem: „Zase , nás ti zmrdi , práškujou!!!! Svinská modyfykace!!!!“ Za odměnu dostávám sedm lajků. Vyrážím zjistit, co nového se urodilo v alternativních médiích.

9:50
V pořadí dvěstěsedmnáctá teorie o 11. září mi konečně začíná dávat smysl. Jasně. Přesně tak to bylo! Sdílím zásadní a pravdivý objev ze serveru Pravdajevsechnocojenchcete.cz a prozřívám. Jak jen jsem mohl být tak hloupý a naletět na teorii o nanotermitu, když je nyní naprosto jasné, že za zřícení věží mohou geneticky modifikovaní červotoči, které prohnilá americká vláda naučila žrát železo a beton. Já to věděl!

11:30
Razím do LIDLu, došel mi ocet. Na poznámku paní pokladní „člověče, co vy s těma nakládačkama budete dělat?“ nereaguji. Jen se zatvářím pochmurně a krčím rameny. Prodavačka je zjevně ještě neprobuzená. Cestou mocně octuji a počasí se mění. Opět pořizuji fotografie.

12:45
Odpoledne věnuji samostudiu, abych se při diskusích s debily Syslifáky nedostal do argumentační nouze. Zvládám už prakticky všechny figury.

15:50
Dohaduji se s nějakým materialistickým magorem ve skupině Otevřená diskuse proti Novému světovému řádu, který tvrdí, že žádný zázračný lék na rakovinu neexistuje. Kurva! Já jich za deset minut googlení našel stovky, což je jasný důkaz, že je před námi farmaceutické elyty tají! Sděluji diskutujícímu, že je debylní embrio, na což nenalézá vhodnou odpověď.

16:10
V pravidlech českého pravopisu se prý říká, že debyl se píše s měkkým i, zatímco embrio s tvrdým. Cha! Mně neoblafnou, nenechám si vymívat mozek totálníma kravinamy. Děkuji bráchovi, že mi polovinu dnešního deňýčku pomohl sepsat a posílám ho pro ocet, který zase došel, takže se nebe opět zatáhlo nanobariem. Dokumentuji a vkládám na příslušnou stránku s komentářem: „Svyně usácký, zas to na nás sipou!“ Znovu sedm lajků.

19:30
Vrací se bráška. Mám ho rád. Je na mně děsně hodnej a nenazývá mě ydyotem, jako ti syslifáci a jiný zakuklenci na Facebooku. Pohladí mě po vlasech, vypíná počítač, sbalí mi tašku a odcházíme k autu. Cestou ještě pro jistotu rozlývám ocet, ale už je pozdě, slunce mizí za chemtrailsovými oblakama.

19:50
Loučím se s bráchou, který povídá: „Tak, víkendová vycházka skončila, uvidíme se zase za týden.“ A předává mě do péče dvou urostlých zřízenců. Karla a Jardy. Mám je taky rád. 

Kazajku mi nasazují s láskou a neříkají mi debyle.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Ezoterikem snadno a rychle

Vzdělání je pouhou manipulací zrůdného systému s cílem vyrobit z vás nemyslící ovce. Odmítněte jej kategoricky a jednou provždy. Zdrojem vašeho poznání nechť jsou nezdrojovaná a nedatovaná videa na YouTube, nebo hlubokomyslné texty plné gramatických a pravopisných chyb z tajných internetových serverů, jejichž autoři nejsou anonymní, protože se vždy podepisují plnými jmény. Kupříkladu jako Vedoucí Kolotoče, He Natur, Be Da nebo Doba Jedu. Ignorujte zásadně veškeré poznatky aplikované vědy – vědátoři o skutečném světě nevědí nic, poněvadž jen sedí ve svých zatuchlých laboratořích, trápí nevinné krysy či šváby a dumají o nesmrtelnosti chroustů, kterým už ani GMO brambory nechutnají. Financují je zlé a zákeřné organizace či vlády, a jsou tím pádem nedůvěryhodní. Telefon, televize či internet by klidně fungovaly i bez jejich přispění. Stačí jen naladit mozek na správnou frekvenci 24 Bovisů. Lékaři jsou vrahy v ušmudlaných bílých pláštích a historickým omylem. Jejich existence a činnost je d

Z historie chemtrails

Zasedání dozorčí rady bzenecké octárny se neslo v ryze přátelském duchu, jak už je u lidského druhu uznávanou tradicí. Každý z přítomných si honil své ego a jeden druhého považoval za pitomce. Základ demokracie. Šéf odbytu nešťastně přešlapoval na koberečku a přemítal, jak vysvětlit důvody, proč se prodej octa meziročně propadl o téměř třicet procent. Déle trvající sucho a tím pádem mírný nedostatek nakládaček v tom roli hrát nemohl, protože okolní státy Evropské unie hbitě zareagovaly a dočasný nedostatek surovin nahradil vcelku levný dovoz. Marketingový průzkum byl teprve v počátcích, takže žádné fakty podložené vysvětlení neměl k dispozici. Představenstvo firmy bohužel preferovalo jednoduché odpovědi, jenže ty nebyly po ruce. Položenou otázku tedy zodpověděl pokrčením rameny, což předsedu zdvihlo ze židle. "Tak podívejte se, pane inženýre. Jak jsem si zjistil, berete slušný plat a vaším jediným úkolem je zajistit, aby náš rodinný podnik prosperoval. Důvody, proč se nedaří, zjev

Vysoká škola života

Jistě jste již nejednou v internetových diskusích narazili na kolegy diskutéry, kteří ve svých profilech uváděli v kolonce dosažené vzdělání Vysokou školu života. A určitě vám to, stejně jako mně, vrtalo hlavou, neboť na vysokoškolsky vzdělané osoby často vystupovali jako úplní kreténi. Trochu jsem zapátral, jak to s tou Vysokou školou života je a považte – ona skutečně existuje! Jakmile jsem pochopil, že VŠŽ (neplést prosím se školou železničářskou) je v podstatě nejkomplexnějším vzdělávacím systémem ve vesmíru, zažádal jsem si o licenci a po náročných ústních zkouškách, předložení projektu a vypití dvou litrů MMS proti plísním jsem licenci skutečně obdržel!  Vypisuji tímto tedy první semestr distančního studia, které vám umožní získat vysokoškolský diplom o měsíc dříve než v Plzni! Neváhejte a pojďte studovat do naší Vysoké školy života! VYSOKÁ ŠKOLA ŽIVOTA Typ studia: distanční Časová náročnost: každou sudou sobotu od 19:00 do 21:00 hod. Délka studia: 3 měsíce Dosažené vzdělání: DaS