Přeskočit na hlavní obsah

Ze života alternativního poradce

Klimatizace tiše šuměla, přivřenými žaluziemi pomrkávaly podzimní sluneční paprsky a supermoderní kvantově-frekvenční diagnostický přístroj, fungující navzdory platným fyzikálním zákonům lehce bzučel. Blonďatá poradkyně napjatě sledovala barevný monitor, na němž se v pomalém sledu zjevovaly obrázky prapodivných organizmů.

Prozatím nezaznamenala nic neobvyklého. Drtivá většina klientů přicházela červavá jako neroubovaná zimní jablka, poněvadž celý český národ je prolezlý parazity.

Zkorumpovaní a neschopní lékaři odmítají zjevnému faktu uvěřit, a postiženým občanům tak nezbývá, než uchýlit se pod křídla alternativní medicíny.

Asi dvacetiletá tmavovláska sedící na otočném křesle se tvářila odevzdaně, jen občas jí poskočilo levé obočí. Nejspíš cukatura úponu occipitalis způsobená obzvláště zlomyslným červíkem, usoudila léčitelka. Ale kterým?

Seznam zátěží prozatím nejevil žádné významné odchylky od běžného stavu. Obsahoval chlamýdie, borélie, pár tasemnic, škrkavky, améby, plasmodia, strunovce, škulovce, nabušené kulturisty – svalovce, bičíkovce, tenkohlavce a jednu unavenou babesii. Poradkyni se začínala v hlavě rýsovat účinná léčba a ekonomická rozvaha. Pacientka nevypadala, že by trpěla nouzí, ale s ohledem na sbírku dostupných breberek bude nutné více sezení a měření.

Diagnostika naposledy zabzučela a ztichla. Na obrazovce připojeného počítače se začal pomalu vykreslovat obrázek posledního ohavného červovitého živočicha. Poradkyně vytřeštila oči. Jindy výřečné softwarové vybavení nabízející podrobný popis, frekvence a způsoby léčby tentokrát selhalo na celé čáře. Nabídlo jen fotografii nevkusně se tvářícího tvora, ne zcela nepodobného přerostlému hovnu. Jeho název a poslední zaznamenané místo výskytu. Nic víc. Je nutné položit pár otázek.

„Navštívila jste někdy Asii?“
„Nejsem si jistá,“
poskočilo zákaznici obočí, „je Bešeňová v Asii?“
Aha. A nehrála jste si nedávno na pískovišti?“ Chytala se léčitelka stébla.
„Nedávno?“ Zadumala se slečna, „nedávno ne, jen asi před patnácti lety na pískovně ve Skviříně. To je u Tachova,“ dodala geografickou informaci.

„No nic,“ vzdala poradkyně bezpředmětný výslech. „Předepíšu vám pro začátek něco homeopatik, cédéesku verze dvě, tachyonizovanou vodu a Albendazol. Za čtrnáct dní přijdete na přeměření a uvidíme, jak jsme pokročili.“ 

Slečna s díky opustila ordinaci a poradkyně se znovu zadumaně zahleděla na monitor.

O tomhle jedinečném nálezu musí neprodleně informovat přední českou parazitoložku Bláhovou. Ta bude čubrnět!

Natáhla se k vypínači a ještě naposledy si přečetla jméno zákeřného organismu, který bez varování napadl její klientku.

Olgoj Chorchoj. Gobi.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Ezoterikem snadno a rychle

Vzdělání je pouhou manipulací zrůdného systému s cílem vyrobit z vás nemyslící ovce. Odmítněte jej kategoricky a jednou provždy. Zdrojem vašeho poznání nechť jsou nezdrojovaná a nedatovaná videa na YouTube, nebo hlubokomyslné texty plné gramatických a pravopisných chyb z tajných internetových serverů, jejichž autoři nejsou anonymní, protože se vždy podepisují plnými jmény. Kupříkladu jako Vedoucí Kolotoče, He Natur, Be Da nebo Doba Jedu. Ignorujte zásadně veškeré poznatky aplikované vědy – vědátoři o skutečném světě nevědí nic, poněvadž jen sedí ve svých zatuchlých laboratořích, trápí nevinné krysy či šváby a dumají o nesmrtelnosti chroustů, kterým už ani GMO brambory nechutnají. Financují je zlé a zákeřné organizace či vlády, a jsou tím pádem nedůvěryhodní. Telefon, televize či internet by klidně fungovaly i bez jejich přispění. Stačí jen naladit mozek na správnou frekvenci 24 Bovisů. Lékaři jsou vrahy v ušmudlaných bílých pláštích a historickým omylem. Jejich existence a činnost je d

Vysoká škola života

Jistě jste již nejednou v internetových diskusích narazili na kolegy diskutéry, kteří ve svých profilech uváděli v kolonce dosažené vzdělání Vysokou školu života. A určitě vám to, stejně jako mně, vrtalo hlavou, neboť na vysokoškolsky vzdělané osoby často vystupovali jako úplní kreténi. Trochu jsem zapátral, jak to s tou Vysokou školou života je a považte – ona skutečně existuje! Jakmile jsem pochopil, že VŠŽ (neplést prosím se školou železničářskou) je v podstatě nejkomplexnějším vzdělávacím systémem ve vesmíru, zažádal jsem si o licenci a po náročných ústních zkouškách, předložení projektu a vypití dvou litrů MMS proti plísním jsem licenci skutečně obdržel!  Vypisuji tímto tedy první semestr distančního studia, které vám umožní získat vysokoškolský diplom o měsíc dříve než v Plzni! Neváhejte a pojďte studovat do naší Vysoké školy života! VYSOKÁ ŠKOLA ŽIVOTA Typ studia: distanční Časová náročnost: každou sudou sobotu od 19:00 do 21:00 hod. Délka studia: 3 měsíce Dosažené vzdělání: DaS

Z historie chemtrails

Zasedání dozorčí rady bzenecké octárny se neslo v ryze přátelském duchu, jak už je u lidského druhu uznávanou tradicí. Každý z přítomných si honil své ego a jeden druhého považoval za pitomce. Základ demokracie. Šéf odbytu nešťastně přešlapoval na koberečku a přemítal, jak vysvětlit důvody, proč se prodej octa meziročně propadl o téměř třicet procent. Déle trvající sucho a tím pádem mírný nedostatek nakládaček v tom roli hrát nemohl, protože okolní státy Evropské unie hbitě zareagovaly a dočasný nedostatek surovin nahradil vcelku levný dovoz. Marketingový průzkum byl teprve v počátcích, takže žádné fakty podložené vysvětlení neměl k dispozici. Představenstvo firmy bohužel preferovalo jednoduché odpovědi, jenže ty nebyly po ruce. Položenou otázku tedy zodpověděl pokrčením rameny, což předsedu zdvihlo ze židle. "Tak podívejte se, pane inženýre. Jak jsem si zjistil, berete slušný plat a vaším jediným úkolem je zajistit, aby náš rodinný podnik prosperoval. Důvody, proč se nedaří, zjev