Přeskočit na hlavní obsah

Urinoterapie v historických souvislostech

Kdysi dávno před sto miliony let…

Spinosaurus Ferda ulevil svému močovému měchýři, protože poslední strava, kterou zhltnul, byla vybavena jakýmsi toxickým jedem, což dopředu nemohl vědět. Tři hektolitry vody, které vychlastal, musely někudy ven. Ohromně se mu ulevilo, a protože disponoval dvěma mozky, ozdravující účinek této zázračné tekutiny mu uniknout nemohl. Fakt, že utopil tři kolonie mravenců a jedno hnízdo prosperujících vos, které se v té době zrovna evolučně objevily na planetě, ho ponechalo chladným, protože jejich velikost byla pod jeho rozlišovací schopnosti. Vyrazil za manželkou a spokojen sám se sebou z plného ozubeného hrdla zařval: „Chrchy chá uáááá chrmpf chrch!“ Což v překladu znamenalo: „Ale kurva se mi ulevilo. Co ze mě vypadlo, jsou jenom obyčejné chcanky, ale budeme jim říkat urina. Vyléčilo mě to z bolesti břicha.“ Něžně kousnul svou samici do řiti a odkráčel sežrat něco chutnějšího. 

O něco později…

Huhma Íha Jámasútra, nábožný muž, asketa, obávaný šaman, a dle mínění některých bezvěrců pocházejících stejně jako on z indického kmene Baigů naprostý debil, se probudil do jasného slunečného dne s bolestí v pravé části břicha. Prohmatal citlivé místo, prohrábl si dlouho nemytý anál, poškádlil svého pohlavního přítele a odchytil většinu životadárné tekutiny do neuměle vyrobeného kalíšku. Moč byla zdravě barevná, hustá a překrásně voněla. Takovou snídani už dlouho neměl. Zašlápnul tři mravence, rozmáznul jednu dotěrnou vosu o stěnu svého neútulného příbytku, a vyrazil dělat, co měl v popisu práce. Dopsat Upanišady tak, aby budoucí generace měly o čem přemýšlet. Moč je božské dílo a poslouží k ozdravení ducha i těla. Blbé bylo, že drtivá většina jeho kmene číst neuměla, takže osvěta nefungovala, jak zamýšlel. Ale postačil jeden zázrak. Jednou omylem pochcal batole ležící osaměle v křoví, poněvadž jeho matka zapomněla, kde ho zanechala, a kojenec sám od sebe po této sprše vstal, naučil se chodit a vrátil se domů. „Šoupnu to i do Védy,“ řekl si a učinil tak. 

Ve stejné době…

Ju Ji Kung, osobní lékař čínského císaře Wu-ti, měl vážný problém. Jeho pacient churavěl a chřadnul, takže vyhlídky do budoucna nebyly nijak zářivé. Bude-li mrtvý panovník, zemře i on. Čínské zákony byly neúprosné a Ju Ji Kung dodnes litoval, že se otcem nechal vmanipulovat do učení a vzdělávání se. Kdyby se staral jenom o rýžové pole, byl by na tom mnohem lépe. Chtěl-li si zachovat život, musel vymyslet nějaké geniální řešení. Vzpomněl si na svá mladá léta, kdy ho při hraní si na vojáka pokousalo sedm mravenců. A nejen to. Jedna zákeřná vosa mu bodla žihadlo těsně pod sedmou čakru. To ho vyděsilo natolik, že se zechcal jako mimino. O hodinu později se všechny rány zázračně zacelily. V této nelehké situaci mu stará, málem zapomenutá vzpomínka, pomohla zachránit život. Počural svého císaře, ten vyskočil ze svého lože jako čamrda a nechal ho za odměnu svými strážnými seřezat až do krve. Terapie zabrala, poněvadž jak císař, tak Ju Ji Kung se dožili požehnaného věku.

Jednadvacáté století…

Reklamní slogan vymyslel borec pocházející z málem zapomenutého místa uprostřed evropského kontinentu, který i přes svůj nízký věk měl na své pažbě spoustu geniálních marketingových zářezů. Znal lidské plémě a přesně věděl, na jakou strunu zahrát. Základní mantrou bylo poznání, že nikdy, opravdu nikdy, nesmíte útočit na lidskou inteligenci, nýbrž na jeho blbost. Jeho osobním majstrštykem bylo přesvědčit téměř polovinu českého národa, že je velmi výhodné investovat vydělané peníze do banky, která neexistuje. Ekonomičtí škarohlídi frflali, ale víc jak polovina národa si ztrátu peněz nemohla vynachválit.  Teď ho čekala další výzva. Postříkal ty ohavné mravenčí potvory, co se mu promenádovaly po psacím stole Biolitem, a jednu otravnou vosu rozmáznul tiskovinou s názvem Právo. A pustil se do práce na sloganu, která z poměrně uvadajícího restauračního zařízení udělá michelinskou hvězdu. Nápady nepřicházejí samy od sebe, takže provětral vyhledávač Google kvůli inspiraci. A měl to. Trefný slogan mířící na jednoznačně stanovenou cílovou skupinu. Zněl takto:

„Nechcete-li jít na máry, vynechejte pisoáry.
Všechno, co tu vypijete, zas do sebe nalejete.
Nemocí budete prosti, budete zkrátka zdraví hosti!“

Nedávno otevřená restaurace nedaleko Staroměstského náměstí s názvem Čurina Urina už měsíc po spuštění reklamní kampaně trhala rekordy v tržbách.

Posledního mravence v Čechách sežrala hladová vosa.

 

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Ezoterikem snadno a rychle

Vzdělání je pouhou manipulací zrůdného systému s cílem vyrobit z vás nemyslící ovce. Odmítněte jej kategoricky a jednou provždy. Zdrojem vašeho poznání nechť jsou nezdrojovaná a nedatovaná videa na YouTube, nebo hlubokomyslné texty plné gramatických a pravopisných chyb z tajných internetových serverů, jejichž autoři nejsou anonymní, protože se vždy podepisují plnými jmény. Kupříkladu jako Vedoucí Kolotoče, He Natur, Be Da nebo Doba Jedu. Ignorujte zásadně veškeré poznatky aplikované vědy – vědátoři o skutečném světě nevědí nic, poněvadž jen sedí ve svých zatuchlých laboratořích, trápí nevinné krysy či šváby a dumají o nesmrtelnosti chroustů, kterým už ani GMO brambory nechutnají. Financují je zlé a zákeřné organizace či vlády, a jsou tím pádem nedůvěryhodní. Telefon, televize či internet by klidně fungovaly i bez jejich přispění. Stačí jen naladit mozek na správnou frekvenci 24 Bovisů. Lékaři jsou vrahy v ušmudlaných bílých pláštích a historickým omylem. Jejich existence a činnost je d

Vysoká škola života

Jistě jste již nejednou v internetových diskusích narazili na kolegy diskutéry, kteří ve svých profilech uváděli v kolonce dosažené vzdělání Vysokou školu života. A určitě vám to, stejně jako mně, vrtalo hlavou, neboť na vysokoškolsky vzdělané osoby často vystupovali jako úplní kreténi. Trochu jsem zapátral, jak to s tou Vysokou školou života je a považte – ona skutečně existuje! Jakmile jsem pochopil, že VŠŽ (neplést prosím se školou železničářskou) je v podstatě nejkomplexnějším vzdělávacím systémem ve vesmíru, zažádal jsem si o licenci a po náročných ústních zkouškách, předložení projektu a vypití dvou litrů MMS proti plísním jsem licenci skutečně obdržel!  Vypisuji tímto tedy první semestr distančního studia, které vám umožní získat vysokoškolský diplom o měsíc dříve než v Plzni! Neváhejte a pojďte studovat do naší Vysoké školy života! VYSOKÁ ŠKOLA ŽIVOTA Typ studia: distanční Časová náročnost: každou sudou sobotu od 19:00 do 21:00 hod. Délka studia: 3 měsíce Dosažené vzdělání: DaS

Z historie chemtrails

Zasedání dozorčí rady bzenecké octárny se neslo v ryze přátelském duchu, jak už je u lidského druhu uznávanou tradicí. Každý z přítomných si honil své ego a jeden druhého považoval za pitomce. Základ demokracie. Šéf odbytu nešťastně přešlapoval na koberečku a přemítal, jak vysvětlit důvody, proč se prodej octa meziročně propadl o téměř třicet procent. Déle trvající sucho a tím pádem mírný nedostatek nakládaček v tom roli hrát nemohl, protože okolní státy Evropské unie hbitě zareagovaly a dočasný nedostatek surovin nahradil vcelku levný dovoz. Marketingový průzkum byl teprve v počátcích, takže žádné fakty podložené vysvětlení neměl k dispozici. Představenstvo firmy bohužel preferovalo jednoduché odpovědi, jenže ty nebyly po ruce. Položenou otázku tedy zodpověděl pokrčením rameny, což předsedu zdvihlo ze židle. "Tak podívejte se, pane inženýre. Jak jsem si zjistil, berete slušný plat a vaším jediným úkolem je zajistit, aby náš rodinný podnik prosperoval. Důvody, proč se nedaří, zjev