Přeskočit na hlavní obsah

Reklamace

Vážený pane léčiteli.

Je mi moc líto, že musím touto otevřenou formou požadovat nápravu nezdařeného dálkového léčení, kterého jste se dne 17. října roku 2015 dopustil.

Připomínám, že požadovanou částku ve výši 1 980 Kč včetně DPH jsem zaslal předem na vámi uvedené bankovní konto, a očekával jsem promptní vyřešení svých zdravotních potíží. K čemuž nedošlo, jak uvádím níže, přestože jsem dodržel všechny vaše pokyny týkající se léčby na dálku.

Stalo se toto:

Seděl jsem dle vašich instrukcí nedaleko svého počítače na otáčecím křesle s obličejem nasměrovaným na jihojihozápad a nadšeně očekával příliv bionergie, kterou jste slíbil poslat mezi dvaadvacátou a třiadvacátou hodinou večerní, plus mínus patnáct minut.

Nedorazilo zhola nic, jen všechny psy v naší dědině chytil amok a do božího rána ňafali jak na lesy. Nakonec jsem usnul a počkal ještě pár dní, zda mě zdravotní potíže neopustí. Nestalo se tak a vy jste na mé zoufalé e ‑maily i telefonáty přestal reagovat. Volím tedy formu otevřeného dopisu a dávám na vědomí všem čtenářům, že jste buď podvodník anebo absolutní nemehlo.

Protože došlo k tomuto:

Zasloužilá důchodkyně Anastázie Kropáčková, do onoho osudného dne upoutaná na vozíček a odkázaná na pomoc své rodiny, náhle vstala, zakřepčila Macarenu a poté se pěšky odebrala na místní hřbitov umístěný na kopci tři stovky metrů nad hospodou, aby pokecala se svým zesnulým manželem. Vrátila se s andělským úsměvem ve tváři a mumlala něco jako: „Díky Pane Orgasme.“

Dále:

Šilhavý majitel místního hostince, který si k přečtení účtenek musel nosit hodinářskou lupu, zahodil všechny své optické aparáty do popelnice a překvapil svou ženu, když jí po ránu spočítal všechny vrásky nejen na obličeji ale i jinde. Došel k číslu 2 889, pak zvolal jen „A kurva!“, sbalil kartáček na zuby, kolínskou, slipy, v Jednotě zakoupil dvě stě kondomů, a od té doby ho nikdo nespatřil.

Kulhavému psu od Pánků (těch z horního konce naší dědiny) se zázračně zahojila pajdavá noha a dorostly mu vypadané klofáky, takže se prohryzal dřevěným plotem a znásilnil či jinak zneuctil všechny fenky, které při své spanilé cestě obcí potkal, a to včetně oprsklého homosexuálního kocoura od Pánků (těch z dolního konce naší dědiny), který to špatně snesl a z frustrace nám zakousl jednu slepici. Tři štěňata mám doma, rád vám je pošlu.

A nedosti na tom:

Kamarádova andulka se zčistajasna naučila plynně hovořit a poslala ho do řiti. Manželce se narovnalo jedno povislé ňadro, takže teď napadá na jednu nohu, protože minula střed paprsku. Dorostenka odnaproti, které se přezdívalo „Šišlavá Betty“, našla ztracený hlas a už celý týden nezavřela pysk. A tak bych mohl pokračovat. Prakticky všech téměř osm stovek obyvatel se zbavilo rozličných neduhů, jen já jsem furt marod.

Žádám vás tedy tímto, abyste zjednal nápravu, protože jsem vám zaplatil a nevidím pražádný důvod, proč by z mých financí měl týt někdo jiný.

Především tedy nerudný soused Kurda, kterému nikdo neřekne jinak než… jinak, poněvadž je to strašný hajzlík a všem nám leze na nervy. Záhadně se mu ztratila nemocná prostata a já zásadně nehodlám, a to podtrhuji, nehodlám uzdravovat člověka, který tvrdí, že jablka z mého stromu rostoucí jsou jeho, protože jsou za plotem, zatímco jedna větev jeho hrušky zasahující na můj pozemek je také jeho. Zloděj to je.

Doufám, že mě chápete a buď mi vrátíte peníze, nebo konečně zařídíte, abych se té pitomé chronické rýmy zbavil tím, že si nastavíte svůj bioenergetický vysílač správným směrem a omezíte jeho rozptyl.

S pozdravem Radim Čurda starší, v. r.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Ezoterikem snadno a rychle

Vzdělání je pouhou manipulací zrůdného systému s cílem vyrobit z vás nemyslící ovce. Odmítněte jej kategoricky a jednou provždy. Zdrojem vašeho poznání nechť jsou nezdrojovaná a nedatovaná videa na YouTube, nebo hlubokomyslné texty plné gramatických a pravopisných chyb z tajných internetových serverů, jejichž autoři nejsou anonymní, protože se vždy podepisují plnými jmény. Kupříkladu jako Vedoucí Kolotoče, He Natur, Be Da nebo Doba Jedu. Ignorujte zásadně veškeré poznatky aplikované vědy – vědátoři o skutečném světě nevědí nic, poněvadž jen sedí ve svých zatuchlých laboratořích, trápí nevinné krysy či šváby a dumají o nesmrtelnosti chroustů, kterým už ani GMO brambory nechutnají. Financují je zlé a zákeřné organizace či vlády, a jsou tím pádem nedůvěryhodní. Telefon, televize či internet by klidně fungovaly i bez jejich přispění. Stačí jen naladit mozek na správnou frekvenci 24 Bovisů. Lékaři jsou vrahy v ušmudlaných bílých pláštích a historickým omylem. Jejich existence a činnost je d

Vysoká škola života

Jistě jste již nejednou v internetových diskusích narazili na kolegy diskutéry, kteří ve svých profilech uváděli v kolonce dosažené vzdělání Vysokou školu života. A určitě vám to, stejně jako mně, vrtalo hlavou, neboť na vysokoškolsky vzdělané osoby často vystupovali jako úplní kreténi. Trochu jsem zapátral, jak to s tou Vysokou školou života je a považte – ona skutečně existuje! Jakmile jsem pochopil, že VŠŽ (neplést prosím se školou železničářskou) je v podstatě nejkomplexnějším vzdělávacím systémem ve vesmíru, zažádal jsem si o licenci a po náročných ústních zkouškách, předložení projektu a vypití dvou litrů MMS proti plísním jsem licenci skutečně obdržel!  Vypisuji tímto tedy první semestr distančního studia, které vám umožní získat vysokoškolský diplom o měsíc dříve než v Plzni! Neváhejte a pojďte studovat do naší Vysoké školy života! VYSOKÁ ŠKOLA ŽIVOTA Typ studia: distanční Časová náročnost: každou sudou sobotu od 19:00 do 21:00 hod. Délka studia: 3 měsíce Dosažené vzdělání: DaS

Z historie chemtrails

Zasedání dozorčí rady bzenecké octárny se neslo v ryze přátelském duchu, jak už je u lidského druhu uznávanou tradicí. Každý z přítomných si honil své ego a jeden druhého považoval za pitomce. Základ demokracie. Šéf odbytu nešťastně přešlapoval na koberečku a přemítal, jak vysvětlit důvody, proč se prodej octa meziročně propadl o téměř třicet procent. Déle trvající sucho a tím pádem mírný nedostatek nakládaček v tom roli hrát nemohl, protože okolní státy Evropské unie hbitě zareagovaly a dočasný nedostatek surovin nahradil vcelku levný dovoz. Marketingový průzkum byl teprve v počátcích, takže žádné fakty podložené vysvětlení neměl k dispozici. Představenstvo firmy bohužel preferovalo jednoduché odpovědi, jenže ty nebyly po ruce. Položenou otázku tedy zodpověděl pokrčením rameny, což předsedu zdvihlo ze židle. "Tak podívejte se, pane inženýre. Jak jsem si zjistil, berete slušný plat a vaším jediným úkolem je zajistit, aby náš rodinný podnik prosperoval. Důvody, proč se nedaří, zjev