Přeskočit na hlavní obsah

Pohled do budoucnosti

Firma AUREOLA, s.r.o. uvedla na trh zbrusu nový zdravotnický aparát, který umí vyléčit i choroby, které ještě neexistují. 

Společnost ve svém tiskovém prohlášení uvedla, že dokáže tímto přístrojem preventivně zajistit zdraví dětí vašich dětí, přestože ještě nežijí. Základním principem fungování převratného vynálezu je pochopení zákonitostí pravděpodobnostního stavu duálního sleptonu uvnitř limitního gluonového systému a schopnost přístroje atomicky heterogenní pole sjednotit do harmonogramu budoucí pravděpodobnosti. Nebo pravděpodobné budoucnosti. Záleží na tom, jak ho zastrčíte do zásuvky. 

Jedná se o produkt nového technologického věku založený na kvantově-informačních operátorech a nese pracovní název "Kvantově Unikátní Nepravděpodobnostní Determinátor Absolutna". Marketingové oddělení zmíněné firmy usilovně pracuje na tom, aby zkratka vzniklá ze jména přístroje byla všeobecně použitelná i v mainstreamových médiích a nikoliv jenom v prezidentské kanceláři.

Nobelovu cenu za fyziologii a lékařství poprvé v historii obdržel český zástupce za převratný objev takzvané Netoxické antiparazitické panacey (TM). Čerstvě nezaměstnaný přednosta onkologické kliniky Thomayerovy nemocnice Prof. MUDr. Jaroš Nedomrlý, DrSc. pro náš deník trpně poznamenal: "Kdo mohl tušit, že dávní alchymisté měli pravdu. Na lékařské fakultě nás učili spoustu zbytečností, ale jak poznat parazita před námi věhlasní profesoři zatloukali, jak jen mohli. Přitom nám bylo divné, když jsme operovali nebo pitvali, že v tělech pacientů se nacházely jakési žmolky a cystičky, které jsme ovšem mylně považovali za nádorové buňky. Rozhodl jsem se vrátit diplom a podzim svého života strávit studiem Čínské medicíny. Stydím se za to, že jsem vrah a svůj bílý plášť odhazuji v dál." 

Jeden z laureátů ceny PhotoDr. Ota Nepilý se skromností jemu vlastní při přebírání finanční odměny pouze pokrčil rameny a prohlásil: "Já to říkal dávno. Se CDS vyléčíte i geopatogenní zóny a zaženete černé mágy." 

Americká NASA připravuje další expedici na Měsíc a řeší problém, který režisér přistání na oběžnici Země zfalšuje tentokrát. Stanley Kubrick je už mimo  hru, takže vesmírná agentura vypsala výběrové řízení. Přihlásilo se celkem sedm umělců, ale jeden vypadl už v prvním kole. Vyloučeným se stal  Michael Bay. Ten trval na tom, že v kráteru Sylvester, který se nachází blízko severního pólu v oblasti libračního bodu Měsíce,  musí stát telefonní budka, aby arogantní mediální manažer jménem Shepard mohl volat své přítelkyni. Sylvester Stallone, podle něhož nese kráter jméno, možnou hereckou roli odmítl se slovy: "Jestli tam není žádný klášter, nikam neletím." 

Zdeněk Troška, český režisér světové úrovně, svým návrhem natočit nejen uvěřitelný dokument, ale za stejné peníze a jako bonus také rozmarnou komedii s názvem Slunce, Měsíc, erotika nadchnul většinu přítomných názornou ukázkou, jak ňadra hereček fungují v šestinové gravitaci. Lidstvo se tak konečně opět podívá do Vesmíru. Bára Štěpánová přislíbila, že se projektu ráda zúčastní.

V brdských lesích byla objevena jedna z nejstarších pyramid na světě. "Zvláštní je," divil se její objevitel záhadolog Tomáš Jedlý z Mníšku pod Brdy, "že lidé kolem toho kopečku chodili tisíce let a nikdo si nevšiml záhadné energie z něj tryskající. Kyvadlo ukázalo, že v jejích základech je pohřben Nikola Tesla, který objevil nevyčerpatelný zdroj energie a stroj času, takže byl uložen k věčnému odpočinku ještě dříve, než se narodil. Nenávistní fyzikové věřící v quarky a neutrina jen vztekle hudrají, ale my, co své domky napájíme elektřinou zcela zdarma, víme své. Agenti ČEZu se nám tu procházejí, snaží se o perzekuci obyvatelstva a brblají něco o neplatičích. Jde o lidské zrůdy placené hnusnou energetickou lobby a my s nimi nebudeme mít slitování." 

Vrch nese jméno Praha, což obyvatelé metropole nesou nelibě, ale nic víc udělat nemohou. Na jeho vrcholu se nachází podivná konstrukce, o níž se jasně ví, že jde o HAARP napájený právě Teslovou energií. "I proto tu máme krásné počasí a žádné chemtrails!" Dodává Tomáš Jedlý a odchází si vyléčit akné.

Předpověď počasí: 

  • Chemtrails dnes nad Českem zasáhne pouze část Šumavy, pražskou část Podolí a Řeporyje a horní část pražského Václavského náměstí. 
  • HAARPy v Brdech jedou na plný výkon: 362 GHz, 1 500 metrů.
  • HAARPy ze Špičáku: 285 GHz, 3 200 metrů.  
  • V Brně budou obláčky, v Karlových Varech nevíme, záleží na tom, jak se rozhodne Putin, který tam jede na partii pokeru s Jamie Bondovou. 

Merkur vstoupil retrográdně do souhvězdí Raka, takže jsme všichni v prdeli. Zařiďte se podle toho.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Výslech

Vyšetřovatel se zamračil a hodil po obviněném pohled, který odkoukal ze seriálu Ostří poldové. Mládenec na nepohodlné židli se zavrtěl a zatvářil se sveřepě. "Únos je závažný trestný čin!" Zvýšil kriminalista hlas a doufal, že jeho protějšek trochu zvadne a začne spolupracovat. "Osm let natvrdo mezi teplomilci a jinými přírodními úkazy nemáte přeci zapotřebí." Poznamenal temně: "Obden penis v řiti vás dlouho bavit nebude." Opřel se v křesle a cvrnknul prstem do klávesnice počítače, jehož procesor s číslem 386SX nedávno odešel do křemíkového nebe. To ale obviněný vidět nemohl. Mladík se mírně zavrtěl, upamatoval se na slova svého kamaráda, který absolvoval dva semestry právnické fakulty v Plzni a získal titul, načež odpověděl: "Prudila." A zmlknul. "To vás neomlouvá, pane! Zanechat tu dámu takhle naholo a bez pomoci je přeci zvěrstvo!" Vyštěkl a očekával reakci. Ta se dostavila vzápětí. " Byla to prudička," zopakoval mladík,

Jak správně používat internet. Komerční sdělení.

Vyhněte se mu širokým obloukem. Je prokázáno, že se jedná o jeden ze tří nejničivějších vynálezů, které kdy lidský mozek stvořil. Další jsou atomová bomba a daň z přidané hodnoty. Pokud jste slabší povahy a ignorovat ho nedokážete, pokračujte k bodu dva tohoto návodu. Máte-li už doma internet, dodržujte základní zásadu, která zajistí vaše duševní zdraví. Nikdy -   podotýkáme - nikdy nic nekomentujte a už vůbec nevstupujte do jakékoliv diskuse, ať už na Facebooku nebo v komentářích na různých zpravodajských serverech. Učiníte-li podobnou chybu, držte se jako klíště foxteriéra ustanovení číslo tři. Nikdy nepište, co si doopravdy myslíte, jinak budete po zásluze potrestáni. Sdělujte zásadně myšlenky jiných bytostí a případný komentář vždy začínejte slovy: " Tak nevím, ale slyšel jsem od jednoho kamaráda, že to celé bylo jinak." Slovo kamarád můžete alternativně zaměnit za synonyma: soused, tchýně, manželka, vrah v bílém plášti, přítelův multilingvní jezevčík, Chobot, Yamuna, H

Jak vést dialog s odpůrcem očkování

Jejich revírem je internet. Jejich tempo je vražedné. Jejich protivníci jsou vědci, lékaři a imunologové. Matky z antivax pracují ve dne v noci. Jejich úkolem je zachránit lidstvo.  Jak tedy vést smysluplný dialog se zarytou odpůrkyní očkování?  Nijak. Nejde to. Pokud už vás rozum zradí a vy vstoupíte do diskuse, postupujte podle našeho pečlivě zpracovaného návodu. 1. Výchozí situace: Ony jsou matky! Chápete? Ony nejlépe vědí, co je pro jejich robátka nejlepší, protože jsou diplomované absolventky „Vysoké školy života“ a postgraduálního kurzu oboru „Na mateřské, ale určitě nééééé dovolené“ . Věří své intuici a selskému rozumu, což je divné, poněvadž většina z nich by ani krávu podojit nedokázala. Pokud jste bezdětní, do diskuse nikdy nelezte. Váš názor má cenu smrku z nosu. Navíc jste ovce jdoucí s davem a konverzace s vámi nemá smysl, což se dozvíte přibližně ve třetí větě s poukazem na to, abyste nebyli líní a něco si nastudovali, načež vás zavalí spoustou hodnověrných odkazů. Dopor