Přeskočit na hlavní obsah

Jak vést dialog s odpůrcem očkování

Jejich revírem je internet. Jejich tempo je vražedné. Jejich protivníci jsou vědci, lékaři a imunologové. Matky z antivax pracují ve dne v noci. Jejich úkolem je zachránit lidstvo. 

Jak tedy vést smysluplný dialog se zarytou odpůrkyní očkování? 

Nijak. Nejde to. Pokud už vás rozum zradí a vy vstoupíte do diskuse, postupujte podle našeho pečlivě zpracovaného návodu.

1. Výchozí situace:

Ony jsou matky! Chápete? Ony nejlépe vědí, co je pro jejich robátka nejlepší, protože jsou diplomované absolventky „Vysoké školy života“ a postgraduálního kurzu oboru „Na mateřské, ale určitě nééééé dovolené“. Věří své intuici a selskému rozumu, což je divné, poněvadž většina z nich by ani krávu podojit nedokázala. Pokud jste bezdětní, do diskuse nikdy nelezte. Váš názor má cenu smrku z nosu. Navíc jste ovce jdoucí s davem a konverzace s vámi nemá smysl, což se dozvíte přibližně ve třetí větě s poukazem na to, abyste nebyli líní a něco si nastudovali, načež vás zavalí spoustou hodnověrných odkazů.

Doporučení:

Slibte jim to, vypněte počítač a jděte na pivo.

2. Výchozí situace:

Výběr zdrojů sloužící odpůrkyním očkování je bohatý, košatý, rozevlátý a veskrze alternativní. Fakta se stávají fackovacím panákem, protože důležitá je ta jediná a Absolutní pravda, skrývající se mezi řádky na serverech typu Parlamentní listy, Otevři svou mysl nebo Svobodný vysílač. Jedná se o digitální periodika vyznačující se značnou mírou objektivity a moudrosti, což jsou parametry, které v mainstreamových médiích naleznete stěží. Přestože jste zvyklí sliby plnit nejen o vánocích, protentokrát učiníte výjimku a hanebně selžete.

Doporučení:

Nečtěte ty sračky, vypněte počítač a jděte na pivo.

3. Výchozí situace:

Všechny odpůrkyně mají absolutní přehled o nežádoucích účincích vakcín. Po večerech namísto čtení hodnotné literatury typu Padesát odstínů šedi sedí v kuchyni vonící chlórem a louskají příbalové letáky. Poté s hrůzou v očích sdílejí své objevy na tématických stránkách a spolu s ostatními se rozhořčují nad krvavou genocidou, kterou vede farmalobby proti obyčejným zoufalým lidičkám. Musíte si je tedy prostudovat také, abyste byli v obraze.

Doporučení:

Přečtěte si příbalový leták jakékoliv vakcíny, přiznejte si, že každý lék mívá své nežádoucí účinky, vypněte počítač a jděte na pivo.

4. Výchozí situace:

Sleze-li se více maminek pohromadě, s ohromením zjistíte, že prakticky každá zná dalších deset nešťastných matek, jejichž dětičky trpí naprosto hrůznými a strašnými následky po očkování. Kupříkladu prdíky, občasnými horečkami, zarudnutím místa vpichu, vzteklým řvaním, tikem na levém oku, autismem a nadměrnou kadeřavostí vlásků. Sodoma, Gomora. Případy selhání mozkových funkcí kvůli toxickému hliníku jsou evergreenem, ale rtuť je také pěkné svinstvo. O poslíčkovi RNA nemluvě.  

Vy sami nikoho podobně postiženého ve svém okolí neznáte, což je zvláštní. Buď nemáte děti, nebo je máte, ale prdíky považujete za čistě přirozené, horečku občas chytí každý, vzteklé projevy mladého organismu jsou běžnou součástí vývoje ještě nedospělého jedince, tik vám nevadí, protože mu něco spadlo do oka, autismus se v prvním roce těžko pozná, poněvadž nesnesitelní ořvánci jste v tom věku byli také. Nadměrnou kadeřavostí netrpíte ani vy, ani vaše ratolest, poněvadž máte hlavu holou jako inspektor Kojak. Nemáte tudíž čím argumentovat.

Doporučení:

Odkývejte jim vše, co sdělují, vypněte počítač a jděte na pivo.

5. Výchozí situace:

Všechny odpůrkyně jako jeden muž své názory zaštiťují zvučnými jmény z vakcinologického či epidemiologického oboru. Odkazují se na lidi vzdělané, s otevřenýma očima, kteří vědí, jak tahle plíživá genocida funguje. Eleková, Strunecká, Csáková, Volný blok či Rozalio jsou výchozími body a jedinou skutečně odbornou četbou všech starostlivých maminek. 

Impaktované medicínské časopisy jsou podplacené a všechny studie zfalšované farmaceutickou lobby. Poněvadž kamarádky tchýně má snachu, která slyšela od své tety, že strýc měl jednou syna, který byl očkován a teď je z něj autista. Podobnému vědeckému důkazu nelze odporovat, protože je absolutně neprůstřelný.

Doporučení:

Se stím smiřte, vypněte počítač a jděte na pivo.

6. Výchozí situace:

Vše výše zmíněné je hrůzostrašný plán Billa Gatese a jeho přísně tajný pokus o zdecimování lidstva, na němž pracuje se Sorošem, Kalouskem a farmaceutickým průmyslem. Peněz na to mají všichni dost. Důkazy jsou pečlivě zatajovány, aby na tohle genocidní zvěrstvo nikdo nepřišel, takže jsou k mání jenom videa na YouTube, kam prakticky nikdo nechodí a Česká televize to zákeřně tají, takže odkazy musí šířit zahradnice ve svém volném čase.

Doporučení:

Přejděte na Linux, pak vypněte počítač a jděte na pivo.

7. Výchozí situace:

Jakákoliv.

Doporučení:

Nezapínejte počítač vůbec a jděte na pivo rovnou.

8. Dodatek

Sponzor příspěvku: Královský pivovar Krušovice.

Poznámka: Další povídky a návody najdete v mé knize zde: https://369173.myshoptet.com/

Komentáře

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Výslech

Vyšetřovatel se zamračil a hodil po obviněném pohled, který odkoukal ze seriálu Ostří poldové. Mládenec na nepohodlné židli se zavrtěl a zatvářil se sveřepě. "Únos je závažný trestný čin!" Zvýšil kriminalista hlas a doufal, že jeho protějšek trochu zvadne a začne spolupracovat. "Osm let natvrdo mezi teplomilci a jinými přírodními úkazy nemáte přeci zapotřebí." Poznamenal temně: "Obden penis v řiti vás dlouho bavit nebude." Opřel se v křesle a cvrnknul prstem do klávesnice počítače, jehož procesor s číslem 386SX nedávno odešel do křemíkového nebe. To ale obviněný vidět nemohl. Mladík se mírně zavrtěl, upamatoval se na slova svého kamaráda, který absolvoval dva semestry právnické fakulty v Plzni a získal titul, načež odpověděl: "Prudila." A zmlknul. "To vás neomlouvá, pane! Zanechat tu dámu takhle naholo a bez pomoci je přeci zvěrstvo!" Vyštěkl a očekával reakci. Ta se dostavila vzápětí. " Byla to prudička," zopakoval mladík,

Jak správně používat internet. Komerční sdělení.

Vyhněte se mu širokým obloukem. Je prokázáno, že se jedná o jeden ze tří nejničivějších vynálezů, které kdy lidský mozek stvořil. Další jsou atomová bomba a daň z přidané hodnoty. Pokud jste slabší povahy a ignorovat ho nedokážete, pokračujte k bodu dva tohoto návodu. Máte-li už doma internet, dodržujte základní zásadu, která zajistí vaše duševní zdraví. Nikdy -   podotýkáme - nikdy nic nekomentujte a už vůbec nevstupujte do jakékoliv diskuse, ať už na Facebooku nebo v komentářích na různých zpravodajských serverech. Učiníte-li podobnou chybu, držte se jako klíště foxteriéra ustanovení číslo tři. Nikdy nepište, co si doopravdy myslíte, jinak budete po zásluze potrestáni. Sdělujte zásadně myšlenky jiných bytostí a případný komentář vždy začínejte slovy: " Tak nevím, ale slyšel jsem od jednoho kamaráda, že to celé bylo jinak." Slovo kamarád můžete alternativně zaměnit za synonyma: soused, tchýně, manželka, vrah v bílém plášti, přítelův multilingvní jezevčík, Chobot, Yamuna, H