Přeskočit na hlavní obsah

Jak vést dialog s odpůrcem očkování

Jejich revírem je internet. Jejich tempo je vražedné. Jejich protivníci jsou vědci, lékaři a imunologové. Matky z antivax pracují ve dne v noci. Jejich úkolem je zachránit lidstvo. 

Jak tedy vést smysluplný dialog se zarytou odpůrkyní očkování? 

Nijak. Nejde to. Pokud už vás rozum zradí a vy vstoupíte do diskuse, postupujte podle našeho pečlivě zpracovaného návodu.

1. Výchozí situace:

Ony jsou matky! Chápete? Ony nejlépe vědí, co je pro jejich robátka nejlepší, protože jsou diplomované absolventky „Vysoké školy života“ a postgraduálního kurzu oboru „Na mateřské, ale určitě nééééé dovolené“. Věří své intuici a selskému rozumu, což je divné, poněvadž většina z nich by ani krávu podojit nedokázala. Pokud jste bezdětní, do diskuse nikdy nelezte. Váš názor má cenu smrku z nosu. Navíc jste ovce jdoucí s davem a konverzace s vámi nemá smysl, což se dozvíte přibližně ve třetí větě s poukazem na to, abyste nebyli líní a něco si nastudovali, načež vás zavalí spoustou hodnověrných odkazů.

Doporučení:

Slibte jim to, vypněte počítač a jděte na pivo.

2. Výchozí situace:

Výběr zdrojů sloužící odpůrkyním očkování je bohatý, košatý, rozevlátý a veskrze alternativní. Fakta se stávají fackovacím panákem, protože důležitá je ta jediná a Absolutní pravda, skrývající se mezi řádky na serverech typu Parlamentní listy, Otevři svou mysl nebo Svobodný vysílač. Jedná se o digitální periodika vyznačující se značnou mírou objektivity a moudrosti, což jsou parametry, které v mainstreamových médiích naleznete stěží. Přestože jste zvyklí sliby plnit nejen o vánocích, protentokrát učiníte výjimku a hanebně selžete.

Doporučení:

Nečtěte ty sračky, vypněte počítač a jděte na pivo.

3. Výchozí situace:

Všechny odpůrkyně mají absolutní přehled o nežádoucích účincích vakcín. Po večerech namísto čtení hodnotné literatury typu Padesát odstínů šedi sedí v kuchyni vonící chlórem a louskají příbalové letáky. Poté s hrůzou v očích sdílejí své objevy na tématických stránkách a spolu s ostatními se rozhořčují nad krvavou genocidou, kterou vede farmalobby proti obyčejným zoufalým lidičkám. Musíte si je tedy prostudovat také, abyste byli v obraze.

Doporučení:

Přečtěte si příbalový leták jakékoliv vakcíny, přiznejte si, že každý lék mívá své nežádoucí účinky, vypněte počítač a jděte na pivo.

4. Výchozí situace:

Sleze-li se více maminek pohromadě, s ohromením zjistíte, že prakticky každá zná dalších deset nešťastných matek, jejichž dětičky trpí naprosto hrůznými a strašnými následky po očkování. Kupříkladu prdíky, občasnými horečkami, zarudnutím místa vpichu, vzteklým řvaním, tikem na levém oku, autismem a nadměrnou kadeřavostí vlásků. Sodoma, Gomora. Případy selhání mozkových funkcí kvůli toxickému hliníku jsou evergreenem, ale rtuť je také pěkné svinstvo. O poslíčkovi RNA nemluvě.  

Vy sami nikoho podobně postiženého ve svém okolí neznáte, což je zvláštní. Buď nemáte děti, nebo je máte, ale prdíky považujete za čistě přirozené, horečku občas chytí každý, vzteklé projevy mladého organismu jsou běžnou součástí vývoje ještě nedospělého jedince, tik vám nevadí, protože mu něco spadlo do oka, autismus se v prvním roce těžko pozná, poněvadž nesnesitelní ořvánci jste v tom věku byli také. Nadměrnou kadeřavostí netrpíte ani vy, ani vaše ratolest, poněvadž máte hlavu holou jako inspektor Kojak. Nemáte tudíž čím argumentovat.

Doporučení:

Odkývejte jim vše, co sdělují, vypněte počítač a jděte na pivo.

5. Výchozí situace:

Všechny odpůrkyně jako jeden muž své názory zaštiťují zvučnými jmény z vakcinologického či epidemiologického oboru. Odkazují se na lidi vzdělané, s otevřenýma očima, kteří vědí, jak tahle plíživá genocida funguje. Eleková, Strunecká, Csáková, Volný blok či Rozalio jsou výchozími body a jedinou skutečně odbornou četbou všech starostlivých maminek. 

Impaktované medicínské časopisy jsou podplacené a všechny studie zfalšované farmaceutickou lobby. Poněvadž kamarádky tchýně má snachu, která slyšela od své tety, že strýc měl jednou syna, který byl očkován a teď je z něj autista. Podobnému vědeckému důkazu nelze odporovat, protože je absolutně neprůstřelný.

Doporučení:

Se stím smiřte, vypněte počítač a jděte na pivo.

6. Výchozí situace:

Vše výše zmíněné je hrůzostrašný plán Billa Gatese a jeho přísně tajný pokus o zdecimování lidstva, na němž pracuje se Sorošem, Kalouskem a farmaceutickým průmyslem. Peněz na to mají všichni dost. Důkazy jsou pečlivě zatajovány, aby na tohle genocidní zvěrstvo nikdo nepřišel, takže jsou k mání jenom videa na YouTube, kam prakticky nikdo nechodí a Česká televize to zákeřně tají, takže odkazy musí šířit zahradnice ve svém volném čase.

Doporučení:

Přejděte na Linux, pak vypněte počítač a jděte na pivo.

7. Výchozí situace:

Jakákoliv.

Doporučení:

Nezapínejte počítač vůbec a jděte na pivo rovnou.

8. Dodatek

Sponzor příspěvku: Královský pivovar Krušovice.

Poznámka: Další povídky a návody najdete v mé knize zde: https://369173.myshoptet.com/

Komentáře

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Ezoterikem snadno a rychle

Vzdělání je pouhou manipulací zrůdného systému s cílem vyrobit z vás nemyslící ovce. Odmítněte jej kategoricky a jednou provždy. Zdrojem vašeho poznání nechť jsou nezdrojovaná a nedatovaná videa na YouTube, nebo hlubokomyslné texty plné gramatických a pravopisných chyb z tajných internetových serverů, jejichž autoři nejsou anonymní, protože se vždy podepisují plnými jmény. Kupříkladu jako Vedoucí Kolotoče, He Natur, Be Da nebo Doba Jedu. Ignorujte zásadně veškeré poznatky aplikované vědy – vědátoři o skutečném světě nevědí nic, poněvadž jen sedí ve svých zatuchlých laboratořích, trápí nevinné krysy či šváby a dumají o nesmrtelnosti chroustů, kterým už ani GMO brambory nechutnají. Financují je zlé a zákeřné organizace či vlády, a jsou tím pádem nedůvěryhodní. Telefon, televize či internet by klidně fungovaly i bez jejich přispění. Stačí jen naladit mozek na správnou frekvenci 24 Bovisů. Lékaři jsou vrahy v ušmudlaných bílých pláštích a historickým omylem. Jejich existence a činnost je d

Vysoká škola života

Jistě jste již nejednou v internetových diskusích narazili na kolegy diskutéry, kteří ve svých profilech uváděli v kolonce dosažené vzdělání Vysokou školu života. A určitě vám to, stejně jako mně, vrtalo hlavou, neboť na vysokoškolsky vzdělané osoby často vystupovali jako úplní kreténi. Trochu jsem zapátral, jak to s tou Vysokou školou života je a považte – ona skutečně existuje! Jakmile jsem pochopil, že VŠŽ (neplést prosím se školou železničářskou) je v podstatě nejkomplexnějším vzdělávacím systémem ve vesmíru, zažádal jsem si o licenci a po náročných ústních zkouškách, předložení projektu a vypití dvou litrů MMS proti plísním jsem licenci skutečně obdržel!  Vypisuji tímto tedy první semestr distančního studia, které vám umožní získat vysokoškolský diplom o měsíc dříve než v Plzni! Neváhejte a pojďte studovat do naší Vysoké školy života! VYSOKÁ ŠKOLA ŽIVOTA Typ studia: distanční Časová náročnost: každou sudou sobotu od 19:00 do 21:00 hod. Délka studia: 3 měsíce Dosažené vzdělání: DaS

Z historie chemtrails

Zasedání dozorčí rady bzenecké octárny se neslo v ryze přátelském duchu, jak už je u lidského druhu uznávanou tradicí. Každý z přítomných si honil své ego a jeden druhého považoval za pitomce. Základ demokracie. Šéf odbytu nešťastně přešlapoval na koberečku a přemítal, jak vysvětlit důvody, proč se prodej octa meziročně propadl o téměř třicet procent. Déle trvající sucho a tím pádem mírný nedostatek nakládaček v tom roli hrát nemohl, protože okolní státy Evropské unie hbitě zareagovaly a dočasný nedostatek surovin nahradil vcelku levný dovoz. Marketingový průzkum byl teprve v počátcích, takže žádné fakty podložené vysvětlení neměl k dispozici. Představenstvo firmy bohužel preferovalo jednoduché odpovědi, jenže ty nebyly po ruce. Položenou otázku tedy zodpověděl pokrčením rameny, což předsedu zdvihlo ze židle. "Tak podívejte se, pane inženýre. Jak jsem si zjistil, berete slušný plat a vaším jediným úkolem je zajistit, aby náš rodinný podnik prosperoval. Důvody, proč se nedaří, zjev