Přeskočit na hlavní obsah

Variabilní instantní komentáře. Návod k použití.

1. Volná energie

Jsou prostě věci mezi nebem a zemí, o nichž zkostnatělé materialistické mozky nemohou mít ani páru. Ne že by jejich nositelé byli hloupí, jen dělají zásadní chybu v tom, že pro každé tvrzení požadují důkazy. Ale co je důkaz? Vždyť i zelený ječmen zvaný jinak chutnal by stejně a Tesla to už dávno věděl, když ho zavraždili, aby Pravda nevyšla najevo, což dokazuje sedmdesát videí na YouTube od lidí, kteří záhadně umřeli, když vynalezli pohon na informovanou vodu, protože smrt není přirozená - a navíc Dušek dokázal, že můžeme žít až čtyři stovky let! 

2. Vakcinace 

Genocida v přímém přenosu a snaha závratně bohatých elit zlikvidovat život na této planetě, aby mohly ještě více zbohatnout na práci předčasně zesnulých. Ubohá malá tělíčka jsou vystavena všemožným toxinům a zlovolnému aluminiu, aniž bych se jich někdo ptal na jejich názor, což správně podotkla profesorka Strunecká. A mléko? Odporné zlo. Viděli jste někdy kočku aby dojila krávu? A spousta takzvaných "léků" se kdysi používala jako jed na krysy! Ani Hitler se nenechal očkovat - a proto se dožil vysokého věku v Argentině! 

3. Rakovina

Jednoduché a levné léky na toto prokletí moderní civilizace jsou známy už nejméně STO LET! Proč nám je vládnoucí vrstvy tají a jakékoliv zmínky o nich na internetu blokují a mažou jak na běžícím pásu? Obyčejný člověk se tak nemůže dozvědět o jednoduchém řešení své vážné nemoci, jak se praví v tomto článku zde, zde, zde a zde, a také tady a všude jinde (doplňte desítky odkazů, které máte uložené v oblíbených položkách včetně odkazu na svůj eshop prodávající magické superpotraviny, orgonity a tachyony). 

4. Chemtrails

Podívejte se na nebe! Co vidíte? Čáry, samé čáry a zasmušilou oblohu plnou nanovláken, polymerů a anorganických aerosolů. Existují stovky tajných letišť, z nichž letouny poháněné nenávistí Bildebergů, Iluminátů a Kalouska startují, a nikdo je nevidí, ani neslyší, protože Google je blokuje a lidi žijící v blízkosti ranvejí jsou zastrašováni vládnoucími elitami a jejich dětem je vnucováno očkování, při němž je do nich vpraven čip ovládající jejich chování do budoucna. Jak to nemůžete nevidět, KDYŽ TO NENÍ VIDĚT? To, že nic nespatříte, je přeci jasný důkaz, že chemtrails existují! 

5. Obecná diskuse

KRITICKÉ MYŠLENÍ JE NA HOVNO!!! Podívejte se, kam lidi přivedlo!!! Leda tak do prdele. Jen všeobjímající láska ke všemu živému i mrtvému, včetně šutrů,  může posunout lidstvo dál. Ke hvězdám. I za ně. Až tam, kde existuje jiný vícerozměrný vesmír, jemuž vládnou moudří ptakoještěři snášející zlatá vejce. Jednorožci také existují - každý, kdo má otevřenou mysl, třetí oko a miluje vodu, je musí vidět. Je mi vás líto, jste přízemní a hloupý člověk, který nikdy nepochopí tajemné vibrace a PRINCIPY kvantové psychorezonance, biorezonance a renezance, jež ovlivňují celý náš život až za hrob. Další diskuse s vámi nemá smysl a proto si vás zablokuji, čímž vám dokazuji svou nehynoucí LÁSKU. P.S. Grygar také věří v BOHA!!!

6. Návod k použití

Zkopírujte a vložte dle diskutovaného tématu. Jednotlivé komentáře či jejich fragmenty lze libovolně kombinovat a vytrhávat z kontextu. Počet vykřičníků není omezen, otazníky nepoužívejte, velká písmena jsou žádoucí, protože udržují pozornost. Malý příklad vhodného použití k naprosto libovolnému tématu:

"Genocida v přímém přenosu a snaha závratně bohatých elit zlikvidovat život na této planetě, aby mohly ještě více zbohatnout na práci předčasně zesnulých. Odporné zlo. Viděli jste někdy kočku aby dojila krávu? A spousta takzvaných "léků" se kdysi používala jako jed na krysy! Je mi vás líto, jste přízemní a hloupý člověk, který nikdy nepochopí tajemné vibrace a principy kvantové psychorezonance, biorezonance a renezance. Grygar také věří v BOHA!!! Jsou prostě věci mezi nebem a zemí, o nichž zkostnatělé materialistické mozky nemohou mít ani páru."

Počet lajků překoná vaše nejbujnější představy. 


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Výslech

Vyšetřovatel se zamračil a hodil po obviněném pohled, který odkoukal ze seriálu Ostří poldové. Mládenec na nepohodlné židli se zavrtěl a zatvářil se sveřepě. "Únos je závažný trestný čin!" Zvýšil kriminalista hlas a doufal, že jeho protějšek trochu zvadne a začne spolupracovat. "Osm let natvrdo mezi teplomilci a jinými přírodními úkazy nemáte přeci zapotřebí." Poznamenal temně: "Obden penis v řiti vás dlouho bavit nebude." Opřel se v křesle a cvrnknul prstem do klávesnice počítače, jehož procesor s číslem 386SX nedávno odešel do křemíkového nebe. To ale obviněný vidět nemohl. Mladík se mírně zavrtěl, upamatoval se na slova svého kamaráda, který absolvoval dva semestry právnické fakulty v Plzni a získal titul, načež odpověděl: "Prudila." A zmlknul. "To vás neomlouvá, pane! Zanechat tu dámu takhle naholo a bez pomoci je přeci zvěrstvo!" Vyštěkl a očekával reakci. Ta se dostavila vzápětí. " Byla to prudička," zopakoval mladík,

Jak správně používat internet. Komerční sdělení.

Vyhněte se mu širokým obloukem. Je prokázáno, že se jedná o jeden ze tří nejničivějších vynálezů, které kdy lidský mozek stvořil. Další jsou atomová bomba a daň z přidané hodnoty. Pokud jste slabší povahy a ignorovat ho nedokážete, pokračujte k bodu dva tohoto návodu. Máte-li už doma internet, dodržujte základní zásadu, která zajistí vaše duševní zdraví. Nikdy -   podotýkáme - nikdy nic nekomentujte a už vůbec nevstupujte do jakékoliv diskuse, ať už na Facebooku nebo v komentářích na různých zpravodajských serverech. Učiníte-li podobnou chybu, držte se jako klíště foxteriéra ustanovení číslo tři. Nikdy nepište, co si doopravdy myslíte, jinak budete po zásluze potrestáni. Sdělujte zásadně myšlenky jiných bytostí a případný komentář vždy začínejte slovy: " Tak nevím, ale slyšel jsem od jednoho kamaráda, že to celé bylo jinak." Slovo kamarád můžete alternativně zaměnit za synonyma: soused, tchýně, manželka, vrah v bílém plášti, přítelův multilingvní jezevčík, Chobot, Yamuna, H

Jak vést dialog s odpůrcem očkování

Jejich revírem je internet. Jejich tempo je vražedné. Jejich protivníci jsou vědci, lékaři a imunologové. Matky z antivax pracují ve dne v noci. Jejich úkolem je zachránit lidstvo.  Jak tedy vést smysluplný dialog se zarytou odpůrkyní očkování?  Nijak. Nejde to. Pokud už vás rozum zradí a vy vstoupíte do diskuse, postupujte podle našeho pečlivě zpracovaného návodu. 1. Výchozí situace: Ony jsou matky! Chápete? Ony nejlépe vědí, co je pro jejich robátka nejlepší, protože jsou diplomované absolventky „Vysoké školy života“ a postgraduálního kurzu oboru „Na mateřské, ale určitě nééééé dovolené“ . Věří své intuici a selskému rozumu, což je divné, poněvadž většina z nich by ani krávu podojit nedokázala. Pokud jste bezdětní, do diskuse nikdy nelezte. Váš názor má cenu smrku z nosu. Navíc jste ovce jdoucí s davem a konverzace s vámi nemá smysl, což se dozvíte přibližně ve třetí větě s poukazem na to, abyste nebyli líní a něco si nastudovali, načež vás zavalí spoustou hodnověrných odkazů. Dopor