Přeskočit na hlavní obsah

Variabilní instantní komentáře. Návod k použití.

1. Volná energie

Jsou prostě věci mezi nebem a zemí, o nichž zkostnatělé materialistické mozky nemohou mít ani páru. Ne že by jejich nositelé byli hloupí, jen dělají zásadní chybu v tom, že pro každé tvrzení požadují důkazy. Ale co je důkaz? Vždyť i zelený ječmen zvaný jinak chutnal by stejně a Tesla to už dávno věděl, když ho zavraždili, aby Pravda nevyšla najevo, což dokazuje sedmdesát videí na YouTube od lidí, kteří záhadně umřeli, když vynalezli pohon na informovanou vodu, protože smrt není přirozená - a navíc Dušek dokázal, že můžeme žít až čtyři stovky let! 

2. Vakcinace 

Genocida v přímém přenosu a snaha závratně bohatých elit zlikvidovat život na této planetě, aby mohly ještě více zbohatnout na práci předčasně zesnulých. Ubohá malá tělíčka jsou vystavena všemožným toxinům a zlovolnému aluminiu, aniž bych se jich někdo ptal na jejich názor, což správně podotkla profesorka Strunecká. A mléko? Odporné zlo. Viděli jste někdy kočku aby dojila krávu? A spousta takzvaných "léků" se kdysi používala jako jed na krysy! Ani Hitler se nenechal očkovat - a proto se dožil vysokého věku v Argentině! 

3. Rakovina

Jednoduché a levné léky na toto prokletí moderní civilizace jsou známy už nejméně STO LET! Proč nám je vládnoucí vrstvy tají a jakékoliv zmínky o nich na internetu blokují a mažou jak na běžícím pásu? Obyčejný člověk se tak nemůže dozvědět o jednoduchém řešení své vážné nemoci, jak se praví v tomto článku zde, zde, zde a zde, a také tady a všude jinde (doplňte desítky odkazů, které máte uložené v oblíbených položkách včetně odkazu na svůj eshop prodávající magické superpotraviny, orgonity a tachyony). 

4. Chemtrails

Podívejte se na nebe! Co vidíte? Čáry, samé čáry a zasmušilou oblohu plnou nanovláken, polymerů a anorganických aerosolů. Existují stovky tajných letišť, z nichž letouny poháněné nenávistí Bildebergů, Iluminátů a Kalouska startují, a nikdo je nevidí, ani neslyší, protože Google je blokuje a lidi žijící v blízkosti ranvejí jsou zastrašováni vládnoucími elitami a jejich dětem je vnucováno očkování, při němž je do nich vpraven čip ovládající jejich chování do budoucna. Jak to nemůžete nevidět, KDYŽ TO NENÍ VIDĚT? To, že nic nespatříte, je přeci jasný důkaz, že chemtrails existují! 

5. Obecná diskuse

KRITICKÉ MYŠLENÍ JE NA HOVNO!!! Podívejte se, kam lidi přivedlo!!! Leda tak do prdele. Jen všeobjímající láska ke všemu živému i mrtvému, včetně šutrů,  může posunout lidstvo dál. Ke hvězdám. I za ně. Až tam, kde existuje jiný vícerozměrný vesmír, jemuž vládnou moudří ptakoještěři snášející zlatá vejce. Jednorožci také existují - každý, kdo má otevřenou mysl, třetí oko a miluje vodu, je musí vidět. Je mi vás líto, jste přízemní a hloupý člověk, který nikdy nepochopí tajemné vibrace a PRINCIPY kvantové psychorezonance, biorezonance a renezance, jež ovlivňují celý náš život až za hrob. Další diskuse s vámi nemá smysl a proto si vás zablokuji, čímž vám dokazuji svou nehynoucí LÁSKU. P.S. Grygar také věří v BOHA!!!

6. Návod k použití

Zkopírujte a vložte dle diskutovaného tématu. Jednotlivé komentáře či jejich fragmenty lze libovolně kombinovat a vytrhávat z kontextu. Počet vykřičníků není omezen, otazníky nepoužívejte, velká písmena jsou žádoucí, protože udržují pozornost. Malý příklad vhodného použití k naprosto libovolnému tématu:

"Genocida v přímém přenosu a snaha závratně bohatých elit zlikvidovat život na této planetě, aby mohly ještě více zbohatnout na práci předčasně zesnulých. Odporné zlo. Viděli jste někdy kočku aby dojila krávu? A spousta takzvaných "léků" se kdysi používala jako jed na krysy! Je mi vás líto, jste přízemní a hloupý člověk, který nikdy nepochopí tajemné vibrace a principy kvantové psychorezonance, biorezonance a renezance. Grygar také věří v BOHA!!! Jsou prostě věci mezi nebem a zemí, o nichž zkostnatělé materialistické mozky nemohou mít ani páru."

Počet lajků překoná vaše nejbujnější představy. 


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Z deníčku konspirátora

Vydáno se souhlasem autora. 6:50 Probouzím se. Kontroluji sílu orgonitového zařízení a poté zapínám wi-fi. Nefunguje, sviňa. Včera jsem se na svém facebookovém profilu nechvalně zmínil o šmírování, jakým nás častuje Bill Gates a tohle je výsledek. Zablokovali mě! Musím to dát světu na vědomí. Ale, kurva, jak? Když jsem offline? 6:57 Zjišťuji, že v rámci zdravotní sebeobrany jsem router před ulehnutím vytáhnul ze zásuvky. Zapínám ho a vše začíná fungovat. Sedm minut trvající pocit frustrace pomalu mizí, ale ta pachuť zůstává. Vím, že mě sledují! 7:20 Snídám česnek, meruňková jadérka a mocně zapíjím cé dé es dvojkou. Pro jistotu. Pak vyrážím zjistit, jak se daří té paní, která si léčí rakovinu plic svépomocí. Bomba! Ještě žije. Dokonce má jiskru v oku. 7:50 Fotím mraky. Úplně jasně vidím ty svinské ionty baria a aluminia, jak se povalují ve vzduchu a hledají nebohé oběti, které by otrávily. Na mě si nepřijdou. Pokládám si pyramidu na hlavu, pořizuji fotodokumentaci a vkládám ji na stránk

Odchod

„Tak, paní, jste na řadě.“ Mrtvolně vyhlížející osoba pro jistotu zvolila oznamovací tón, aby svou klientku zbytečně nevyděsila.  Když spatřila úlek na ženině tváři, trochu roztála a podotkla: „Ale no tak, není se čeho bát. Důkladnou rešerší před vlastním zákrokem jsem zjistila, že jste členkou mnoha zásadních facebookových skupin.“  Zašustila zastaralým papyrusem a pokračovala: „Duchovní seznamka a jiné povídání. Půst je dokonalý lék. Psychosomatika a etikoterapie v praxi. Paranormal Group Universal. Alterna. Užíváme CDS. Nejsme vaše loutky. Klasická a postklasická homeopatie. Neočkovaní. Třetí oko. Kvantová cesta. A tak dále, a tak dále.“ Sklapla notes. „Tak čeho se bojíte? Váš poslední příspěvek o nekonečné cestě Duše přívětivým Vesmírem na Kvantové vlně získal dokonce více než osm tisíc lajků a přes pět stovek sdílení. Tož neprotestuje a pojďte se mnou. Nakonec se vám cesta i cíl budou líbit. Slibuji.“ Dodala osoba a zkřížila za zády dva prsty.  „Fakt musím?“  Fňukla dáma, „Vžd

Vysoká škola života

Jistě jste již nejednou v internetových diskusích narazili na kolegy diskutéry, kteří ve svých profilech uváděli v kolonce dosažené vzdělání Vysokou školu života. A určitě vám to, stejně jako mně, vrtalo hlavou, neboť na vysokoškolsky vzdělané osoby často vystupovali jako úplní kreténi. Trochu jsem zapátral, jak to s tou Vysokou školou života je a považte – ona skutečně existuje! Jakmile jsem pochopil, že VŠŽ (neplést prosím se školou železničářskou) je v podstatě nejkomplexnějším vzdělávacím systémem ve vesmíru, zažádal jsem si o licenci a po náročných ústních zkouškách, předložení projektu a vypití dvou litrů MMS proti plísním jsem licenci skutečně obdržel!  Vypisuji tímto tedy první semestr distančního studia, které vám umožní získat vysokoškolský diplom o měsíc dříve než v Plzni! Neváhejte a pojďte studovat do naší Vysoké školy života! VYSOKÁ ŠKOLA ŽIVOTA Typ studia: distanční Časová náročnost: každou sudou sobotu od 19:00 do 21:00 hod. Délka studia: 3 měsíce Dosažené vzdělání: DaS