Přeskočit na hlavní obsah

Filipika proti skeptikům

Kdož jen jsou ty smějící se bestie, honosící se tituly vysokoškolskými, leckdy pocházejícími z podřadných škol? Ti sarkastičtí posměváčci a ubozí přízemní lidičkové se zavřenýma očima? Ti rádobyodborníci na život, vesmír a vůbec? 

Poodhalme roušku tajemství a představme si onu kastu nadřazených, jež ego své povyšují nad zákonitosti Všehomíra, jemuž nemohou porozumět, protože vidí jen svět, jaký vidět chtějí. 

Říkají si skeptici. A řekněme si na rovinu - jde o ubohé bytosti, jimž jsou z jejich vlastní vůle uzavřeny magické dimenze alternativních vesmírů. Nikdy nepoznají skutečnou Pravdu, protože:

  1. Tam, kde my spatřujeme nekonečný příliv superléčivé a kaloricky vydatné kosmické energie, oni nevidí nic, a tak se musí živit přízemní stravou plnou nebezpečných chemikálií. I jedovatou solí či lepkem, považte. Gurmáni? 

  2. Kde my na obloze jasně vidíme rozkošatělé obludnosti plné nanočástic a toxického hliníku nebo aluminia, oni prskají: "Hle, jen obyčejné mraky!" Ignoranti?

  3. Povyšují nabiflované znalosti nad vrozenou intuici a zdravý selský rozum, obdivují napůl mrtvou kočku a světlu samotnému stanovili nepřekonatelný rychlostní limit, aniž by s ním své rozhodnutí konzultovali. Diktátoři?

  4. Nevěří v převtělování, duchovní vesmír ani v minulé životy, poněvadž mají podvědomý strach, že by se příště mohli narodit jako jepice či kudlanka nábožná. Zbabělci?

  5. Léčitele, věštce, kartářky a další pozoruhodné éterické bytosti včetně Aštara Šerana považují za podvodníky nehodné práva na uznání. O kyvadle vědí jen z pokleslé hororové literatury dávno mrtvého snílka a o jeho skutečné síle vytrvale pochybují, ba dokonce zesměšňují a kritizují ty, jež dokáží jeho pomocí změřit i PH zázračné vody nadané pamětí. Tyrani?

  6. Tvrdí, že pouze věda dokáže zodpovědět všechny otázky, jež lidstvo trápí od nepaměti, přičemž nejsou schopni ani předpovědět počasí následujících dvou dnů. Neptají se proč, nýbrž jak, což je vede do spirály nesprávných odpovědí na správné otázky. Idioti?

  7. Pochlebují sobě navzájem, sdružují se v pochybných spolcích a pro lidi obdařené nadpřirozenými schopnostmi mají jen pohrdání.  Uzavírají se do svých ulit a vzývají Boha jménem "Kritické myšlení", což je magor non plus ultra, protože vymyslel Velký Třesk. Blázni?

  8. Tuší, že jsou postradatelným evolučním omylem, z čehož vyplývá jejich frustrace a neschopnost čelit výzvám, které přináší Nový Světový Řád, kdy Zemi konečně budou vládnout ti, kteří nepotřebují nic chápat, protože mají k dispozici pevnou Víru ve svou Neomylnost, Pravdu a Putina.

My. Blbci.


Souvislosti: 
Bludné balvany za rok 2020
Věda a technika živě

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Ezoterikem snadno a rychle

Vzdělání je pouhou manipulací zrůdného systému s cílem vyrobit z vás nemyslící ovce. Odmítněte jej kategoricky a jednou provždy. Zdrojem vašeho poznání nechť jsou nezdrojovaná a nedatovaná videa na YouTube, nebo hlubokomyslné texty plné gramatických a pravopisných chyb z tajných internetových serverů, jejichž autoři nejsou anonymní, protože se vždy podepisují plnými jmény. Kupříkladu jako Vedoucí Kolotoče, He Natur, Be Da nebo Doba Jedu. Ignorujte zásadně veškeré poznatky aplikované vědy – vědátoři o skutečném světě nevědí nic, poněvadž jen sedí ve svých zatuchlých laboratořích, trápí nevinné krysy či šváby a dumají o nesmrtelnosti chroustů, kterým už ani GMO brambory nechutnají. Financují je zlé a zákeřné organizace či vlády, a jsou tím pádem nedůvěryhodní. Telefon, televize či internet by klidně fungovaly i bez jejich přispění. Stačí jen naladit mozek na správnou frekvenci 24 Bovisů. Lékaři jsou vrahy v ušmudlaných bílých pláštích a historickým omylem. Jejich existence a činnost je d

Z historie chemtrails

Zasedání dozorčí rady bzenecké octárny se neslo v ryze přátelském duchu, jak už je u lidského druhu uznávanou tradicí. Každý z přítomných si honil své ego a jeden druhého považoval za pitomce. Základ demokracie. Šéf odbytu nešťastně přešlapoval na koberečku a přemítal, jak vysvětlit důvody, proč se prodej octa meziročně propadl o téměř třicet procent. Déle trvající sucho a tím pádem mírný nedostatek nakládaček v tom roli hrát nemohl, protože okolní státy Evropské unie hbitě zareagovaly a dočasný nedostatek surovin nahradil vcelku levný dovoz. Marketingový průzkum byl teprve v počátcích, takže žádné fakty podložené vysvětlení neměl k dispozici. Představenstvo firmy bohužel preferovalo jednoduché odpovědi, jenže ty nebyly po ruce. Položenou otázku tedy zodpověděl pokrčením rameny, což předsedu zdvihlo ze židle. "Tak podívejte se, pane inženýre. Jak jsem si zjistil, berete slušný plat a vaším jediným úkolem je zajistit, aby náš rodinný podnik prosperoval. Důvody, proč se nedaří, zjev

Vysoká škola života

Jistě jste již nejednou v internetových diskusích narazili na kolegy diskutéry, kteří ve svých profilech uváděli v kolonce dosažené vzdělání Vysokou školu života. A určitě vám to, stejně jako mně, vrtalo hlavou, neboť na vysokoškolsky vzdělané osoby často vystupovali jako úplní kreténi. Trochu jsem zapátral, jak to s tou Vysokou školou života je a považte – ona skutečně existuje! Jakmile jsem pochopil, že VŠŽ (neplést prosím se školou železničářskou) je v podstatě nejkomplexnějším vzdělávacím systémem ve vesmíru, zažádal jsem si o licenci a po náročných ústních zkouškách, předložení projektu a vypití dvou litrů MMS proti plísním jsem licenci skutečně obdržel!  Vypisuji tímto tedy první semestr distančního studia, které vám umožní získat vysokoškolský diplom o měsíc dříve než v Plzni! Neváhejte a pojďte studovat do naší Vysoké školy života! VYSOKÁ ŠKOLA ŽIVOTA Typ studia: distanční Časová náročnost: každou sudou sobotu od 19:00 do 21:00 hod. Délka studia: 3 měsíce Dosažené vzdělání: DaS