Přeskočit na hlavní obsah

Filipika proti skeptikům

Kdož jen jsou ty smějící se bestie, honosící se tituly vysokoškolskými, leckdy pocházejícími z podřadných škol? Ti sarkastičtí posměváčci a ubozí přízemní lidičkové se zavřenýma očima? Ti rádobyodborníci na život, vesmír a vůbec? 

Poodhalme roušku tajemství a představme si onu kastu nadřazených, jež ego své povyšují nad zákonitosti Všehomíra, jemuž nemohou porozumět, protože vidí jen svět, jaký vidět chtějí. 

Říkají si skeptici. A řekněme si na rovinu - jde o ubohé bytosti, jimž jsou z jejich vlastní vůle uzavřeny magické dimenze alternativních vesmírů. Nikdy nepoznají skutečnou Pravdu, protože:

  1. Tam, kde my spatřujeme nekonečný příliv superléčivé a kaloricky vydatné kosmické energie, oni nevidí nic, a tak se musí živit přízemní stravou plnou nebezpečných chemikálií. I jedovatou solí či lepkem, považte. Gurmáni? 

  2. Kde my na obloze jasně vidíme rozkošatělé obludnosti plné nanočástic a toxického hliníku nebo aluminia, oni prskají: "Hle, jen obyčejné mraky!" Ignoranti?

  3. Povyšují nabiflované znalosti nad vrozenou intuici a zdravý selský rozum, obdivují napůl mrtvou kočku a světlu samotnému stanovili nepřekonatelný rychlostní limit, aniž by s ním své rozhodnutí konzultovali. Diktátoři?

  4. Nevěří v převtělování, duchovní vesmír ani v minulé životy, poněvadž mají podvědomý strach, že by se příště mohli narodit jako jepice či kudlanka nábožná. Zbabělci?

  5. Léčitele, věštce, kartářky a další pozoruhodné éterické bytosti včetně Aštara Šerana považují za podvodníky nehodné práva na uznání. O kyvadle vědí jen z pokleslé hororové literatury dávno mrtvého snílka a o jeho skutečné síle vytrvale pochybují, ba dokonce zesměšňují a kritizují ty, jež dokáží jeho pomocí změřit i PH zázračné vody nadané pamětí. Tyrani?

  6. Tvrdí, že pouze věda dokáže zodpovědět všechny otázky, jež lidstvo trápí od nepaměti, přičemž nejsou schopni ani předpovědět počasí následujících dvou dnů. Neptají se proč, nýbrž jak, což je vede do spirály nesprávných odpovědí na správné otázky. Idioti?

  7. Pochlebují sobě navzájem, sdružují se v pochybných spolcích a pro lidi obdařené nadpřirozenými schopnostmi mají jen pohrdání.  Uzavírají se do svých ulit a vzývají Boha jménem "Kritické myšlení", což je magor non plus ultra, protože vymyslel Velký Třesk. Blázni?

  8. Tuší, že jsou postradatelným evolučním omylem, z čehož vyplývá jejich frustrace a neschopnost čelit výzvám, které přináší Nový Světový Řád, kdy Zemi konečně budou vládnout ti, kteří nepotřebují nic chápat, protože mají k dispozici pevnou Víru ve svou Neomylnost, Pravdu a Putina.

My. Blbci.


Souvislosti: 
Bludné balvany za rok 2020
Věda a technika živě

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Z deníčku konspirátora

Vydáno se souhlasem autora. 6:50 Probouzím se. Kontroluji sílu orgonitového zařízení a poté zapínám wi-fi. Nefunguje, sviňa. Včera jsem se na svém facebookovém profilu nechvalně zmínil o šmírování, jakým nás častuje Bill Gates a tohle je výsledek. Zablokovali mě! Musím to dát světu na vědomí. Ale, kurva, jak? Když jsem offline? 6:57 Zjišťuji, že v rámci zdravotní sebeobrany jsem router před ulehnutím vytáhnul ze zásuvky. Zapínám ho a vše začíná fungovat. Sedm minut trvající pocit frustrace pomalu mizí, ale ta pachuť zůstává. Vím, že mě sledují! 7:20 Snídám česnek, meruňková jadérka a mocně zapíjím cé dé es dvojkou. Pro jistotu. Pak vyrážím zjistit, jak se daří té paní, která si léčí rakovinu plic svépomocí. Bomba! Ještě žije. Dokonce má jiskru v oku. 7:50 Fotím mraky. Úplně jasně vidím ty svinské ionty baria a aluminia, jak se povalují ve vzduchu a hledají nebohé oběti, které by otrávily. Na mě si nepřijdou. Pokládám si pyramidu na hlavu, pořizuji fotodokumentaci a vkládám ji na stránk

Vysoká škola života

Jistě jste již nejednou v internetových diskusích narazili na kolegy diskutéry, kteří ve svých profilech uváděli v kolonce dosažené vzdělání Vysokou školu života. A určitě vám to, stejně jako mně, vrtalo hlavou, neboť na vysokoškolsky vzdělané osoby často vystupovali jako úplní kreténi. Trochu jsem zapátral, jak to s tou Vysokou školou života je a považte – ona skutečně existuje! Jakmile jsem pochopil, že VŠŽ (neplést prosím se školou železničářskou) je v podstatě nejkomplexnějším vzdělávacím systémem ve vesmíru, zažádal jsem si o licenci a po náročných ústních zkouškách, předložení projektu a vypití dvou litrů MMS proti plísním jsem licenci skutečně obdržel!  Vypisuji tímto tedy první semestr distančního studia, které vám umožní získat vysokoškolský diplom o měsíc dříve než v Plzni! Neváhejte a pojďte studovat do naší Vysoké školy života! VYSOKÁ ŠKOLA ŽIVOTA Typ studia: distanční Časová náročnost: každou sudou sobotu od 19:00 do 21:00 hod. Délka studia: 3 měsíce Dosažené vzdělání: DaS

Globální oteplování

"Je tu vedro jak v parní lázni," otřel si Mbunga z čela pot a praštil do obličeje obzvláště dotěrného moskyta.  "Máš recht," souhlasil Unga, pak se zachmuřil, tváří mu projel nechápavý výraz a optal se: "Co je parní lázeň?" "To neznáš. Jde o takovej divnej zvyk těch bílejch tváří, co si myslej, že horko léčí. Jednou sem byl ve Finsku v rámci výměnnýho pobytu a řeknu ti - ta klendra, co tam vládne, to je parádička. A voni se dobrovolně potěj, debilové." "Jsou to blbouni, co já bych dal za pořádný mráz," souhlasil Unga a zase svraštil čelo. "No jo, ale co s tím budeme dělat? Tady je parno, že ani souložit se nedá a ruská zmrzlina z místního trhu se prodává  v tekutým stavu, takže vypadá jak mimozemský sperma. Máš nějaký nápad?" "Kurva, jasně že mám!" Vyhrkl Mbunga, který pracoval jako asistent na meteorologické stanici financované fondem s názvem Vodu Africe . Ta měla měřit množství dešťových srážek, takže už třetí