Přeskočit na hlavní obsah

Chemtrails

Řídící letového provozu zbrunátněl a  zařval: "Kterej idiot shodil náklad nanohliníku, barya, antimonu, vakcín a 5G čipů na Kolín, když místem určení byly Hořesedly? Jak může negramot ovládat tak citlivé zařízení? Kdo mu, kurva, vydal licenci?"

Ticho. Každý v řídícím středisku si hleděl svého. Osmělil se až mladíček sedící v rohu místnosti: "NCHÚ, pane."

"Pak tam sedí taky idioti!" zvýšil šéf hlas nad únosnou míru. "Teď abych poslal další stroj a kdo ho zaplatí? Ha?" Položil řečnickou otázku, protože nikdo z osazenstva netušil, kde se ty obrovské prachy berou. 

Řídící usrknul studené kávy, trochu se uklidnil, rozhlédl se po místnosti a prohlásil temně: "No nic, zavolám Kalouskovi, on někde financování zajistí." Otřel si zpocené ruce do kalhot a dodal: "Ale opatruj vás Babiš, jestli zjistím, že za tuhle katastrofu může někdo z vás! Budu svině a propustím ho výtahovou šachtou, pokud se dozvím, že poslal pilotovi nesprávné souřadnice." Zavrtěl nevěřícně hlavou a odkráčel do své kanceláře.

Malý plešatý mužík, krycím jménem Geňa, se u svého monitoru nervózně přikrčil. Nenápadně si otřel pot z čela a doufal, že se jeho kamarád Jarda Liška, kterému se podařilo náklad shodit mimo cílovou destinaci, zachová odvážně a nepráskne jeho chybu zaviněnou tím, že zapomněl před odchodem do práce doma brýle.

Rozprašování jedovatých aerosolů do ovzduší bylo přísně střeženým tajemstvím už skoro dvě stě let. Prvním, kdo na genocidu upozornil, byl Karel Hynek Mácha. Poprvé si všiml bělavých obláčků a sepsal o nich podrobnou studii. Jeho vražda, která vypadala jako nehoda, byla předem naplánována. Málo se to ví, ale vrahem byl jakýsi Charles Green, který v září roku 1836 vyrazil v balónu z Londýna do německého města Nassau v Porýní-Falcku, ale na základě rozkazu elit byl donucen přeletět přes Litoměřice a zbavit se prvního svědka počínající genocidy.  Tehdejší felčaři neměli ani tušení, co se děje, a tak mylně připsali Máchovo úmrtí choleře.

Před vydáním licence od NCHÚ musel tuhle historii každý operátor znát, jako když bičem mrská. Důvod, proč Jarda Liška skončil mimo cílové území, byl ale prozaičtější. Geňa si prostě popletl mapy. Problém nebyl v něm, nýbrž v neschopnosti vědeckých neumětelů rozhodnout se, zda je Země placatá, či kulatá.

Existovaly tak souběžně dvoje odlišné mapové podklady, což často způsobovalo chaos a občasnou ztrátu létajících strojů na okraji desky. Definitivní rozhodnutí o tvaru zeměkoule měli vyřešit poslanci Parlamentu České republiky, jenže z vězeňských cel se dost blbě komunikovalo. A tak se problém táhl dál a dál - a tohle byl důsledek.

Géňa z toho radost neměl, ale přiznat se nemohl. Výtahová šachta byla fakt hluboká. Usrkl minerálky, pokrčil rameny a v duchu si řekl: "Kurva. Kolín nebo Hořesedly. Vždyť je to fuk. Všude žijí ovce."

Stiskl tlačítko komunikátoru, vybral plochou mapu, ohlásil se kódovým jménem a zavelel: "OK 427, souřadnice 49.88876667, 14.29671389. Řitka. Sto kilo barya, sto kilo hliníku a čtyři kila morgellonů. A jeden Covid. Devatenáctku, ne abys vypustil dvaadvacítku!" Ukončil spojení. Pak se zamyslel, znovu zmáčkl tlačítko a nepředpisově upřesnil, poněvadž zase zapomněl brýle: "Takže bude to Řitka, ne ten divnej Pičín."

Řídící letového provozu pozval Kalouska na pivo a průšvih byl vyřešen, poněvadž György Soros se právě nacházel v dobrém rozpoložení a Gates zrovna aktualizoval všechna okna na světě.

Mezitím se v Mrtníku, okres Plzeň sever, narodilo sedm dětí mužského pohlaví a podivuhodnou shodou okolností všechny obdržely jméno Albert.

Budoucnost lidstva bude v jejich rukách.


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Výslech

Vyšetřovatel se zamračil a hodil po obviněném pohled, který odkoukal ze seriálu Ostří poldové. Mládenec na nepohodlné židli se zavrtěl a zatvářil se sveřepě. "Únos je závažný trestný čin!" Zvýšil kriminalista hlas a doufal, že jeho protějšek trochu zvadne a začne spolupracovat. "Osm let natvrdo mezi teplomilci a jinými přírodními úkazy nemáte přeci zapotřebí." Poznamenal temně: "Obden penis v řiti vás dlouho bavit nebude." Opřel se v křesle a cvrnknul prstem do klávesnice počítače, jehož procesor s číslem 386SX nedávno odešel do křemíkového nebe. To ale obviněný vidět nemohl. Mladík se mírně zavrtěl, upamatoval se na slova svého kamaráda, který absolvoval dva semestry právnické fakulty v Plzni a získal titul, načež odpověděl: "Prudila." A zmlknul. "To vás neomlouvá, pane! Zanechat tu dámu takhle naholo a bez pomoci je přeci zvěrstvo!" Vyštěkl a očekával reakci. Ta se dostavila vzápětí. " Byla to prudička," zopakoval mladík,

Jak správně používat internet. Komerční sdělení.

Vyhněte se mu širokým obloukem. Je prokázáno, že se jedná o jeden ze tří nejničivějších vynálezů, které kdy lidský mozek stvořil. Další jsou atomová bomba a daň z přidané hodnoty. Pokud jste slabší povahy a ignorovat ho nedokážete, pokračujte k bodu dva tohoto návodu. Máte-li už doma internet, dodržujte základní zásadu, která zajistí vaše duševní zdraví. Nikdy -   podotýkáme - nikdy nic nekomentujte a už vůbec nevstupujte do jakékoliv diskuse, ať už na Facebooku nebo v komentářích na různých zpravodajských serverech. Učiníte-li podobnou chybu, držte se jako klíště foxteriéra ustanovení číslo tři. Nikdy nepište, co si doopravdy myslíte, jinak budete po zásluze potrestáni. Sdělujte zásadně myšlenky jiných bytostí a případný komentář vždy začínejte slovy: " Tak nevím, ale slyšel jsem od jednoho kamaráda, že to celé bylo jinak." Slovo kamarád můžete alternativně zaměnit za synonyma: soused, tchýně, manželka, vrah v bílém plášti, přítelův multilingvní jezevčík, Chobot, Yamuna, H

Jak vést dialog s odpůrcem očkování

Jejich revírem je internet. Jejich tempo je vražedné. Jejich protivníci jsou vědci, lékaři a imunologové. Matky z antivax pracují ve dne v noci. Jejich úkolem je zachránit lidstvo.  Jak tedy vést smysluplný dialog se zarytou odpůrkyní očkování?  Nijak. Nejde to. Pokud už vás rozum zradí a vy vstoupíte do diskuse, postupujte podle našeho pečlivě zpracovaného návodu. 1. Výchozí situace: Ony jsou matky! Chápete? Ony nejlépe vědí, co je pro jejich robátka nejlepší, protože jsou diplomované absolventky „Vysoké školy života“ a postgraduálního kurzu oboru „Na mateřské, ale určitě nééééé dovolené“ . Věří své intuici a selskému rozumu, což je divné, poněvadž většina z nich by ani krávu podojit nedokázala. Pokud jste bezdětní, do diskuse nikdy nelezte. Váš názor má cenu smrku z nosu. Navíc jste ovce jdoucí s davem a konverzace s vámi nemá smysl, což se dozvíte přibližně ve třetí větě s poukazem na to, abyste nebyli líní a něco si nastudovali, načež vás zavalí spoustou hodnověrných odkazů. Dopor