Přeskočit na hlavní obsah

Nežádoucí účinky očkování

„Kurvy jsou to fašistický, farmaceutický!“ Vyhrkla vztekle zrzavá příslušnice něžného pohlaví. „Nechala jsem dceru naočkovat Hexou, protože pediatra nedala jinak, a třetí den jí narostly žábry!“

„To máš dobrý, ne?“ uklidnila ji přírodní blondýnka a usrkla ze šálku mátového čaje, ryze bio přírodního, „alespoň se ti neutopí. Mimochodem – říká se pediatrička.“

Zrzka si prohrábla vlasy a pokračovala v litanii: „Možná jo. Jenže můj nápad, že v našem bytě tři plus jedna pořídíme holce bazén, smetl manžel ze stolu prohlášením, že jsem miminkovská blbka, a tak velký akvárium, aby si mohla vobčas zaplavat, se mi sehnat nepodařilo.“ Zobla si chia semínek, na okamžik se zachmuřila a pak dodala: „A neser s gramatikou, všichni víme, vo čem jde řeč, i když nemáme školy jako ty.“

„To nic není,“ vložila se do hovoru drobná černovláska, „i přes můj nesouhlas prdnuli mému tříletému synkovi Priorix. Děsně ecefalticky bulel, ale to není nejhorší. O týden později mu na zadečku vyrašilo ucho a na druhé straně hlavy třetí voko. Takže teď leze po čtyřech s řiťkou hore, aby líp slyšel a prohlíží si strop.“

„Škoda, že mu nenarostly i přísavky na rukou,“ dloubla si blondýnka, „mohl se po tom stropě klidně procházet a zadním okem si prohlížet podlahu.“

„Jsi blbá!“ Vyštěkl černovlasý anděl. „Kdyby se to stalo tvýmu děcku, tak bys mluvila jináč! Očkování je zlo a nežádoucí účinky jsou hrozný. Proč nám to ty svině tají, ha?“ Položila řečnickou otázku. Blondýnka jen pokrčila rameny, protože na takto položený dotaz neexistovala smysluplná odpověď.

Rozhostilo se nervozní ticho, které prolomila až dáma postaršího a pomačkaného vzhledu. „Mám tři vnučky a zetě idiota. Má vejšku a považuje se za chytráka, tak je nechal všechny všechny navočkovat přesně podle schématu. Teď mají křídla, poletujou radostně po vobejváku a užívaj‘ si děsnou bžundu. Ta nejstarší už dokonce voperuje na zahradě a vypouští chemtrails, čímž se dostala do hledáčku zanícenejch internetovejch konspirátorů. Televize Nova už u nás byla třikrát a Svobodný vysílač nic jinýho nevysílá. Mám z vostudy kabát.“ Zachmuřila se, usrkla zdravotně nezávadné melty a ponořila se do zádumčivého mlčení.

„Jo jo, je to hrozný,“ souhlasně pokývala hlavou zrzka, „kamarádky synek si zadřel na pískovišti vorezavělej hřebík a bez jakýhokoliv ptaní mu nějaký hnusný MUDRlant na pohotovosti prdnul tetanovku. Vod tý doby se ryje v záhoncích a povídá si s krtkama. Furt se snaží najít toho s kalhotkama.“

„Očkování je genocida,“ uzavřela debatu černovláska a vysloužila si chápavé pokývání hlavou. „Ty vakcíny, co dneska vyráběj, jsou děsný zlo. Holky, přeci to tak nenecháme. Vymyslíme nějakou petici, posbíráme všeckny, co maj‘ podobný hrůzný zkušenosti a obrátíme se na Parlament, nebo na Evropský soudní dvůr. Nebo někam. Musíme to zastavit!“

„Já se nechala navočkovat Prevenarem, a neuvěříte, co se mi stalo…“ pokusila se blondýnka pokračovat v rozhovoru, ale byla přerušena hubeným číšníkem, který posbíral prázdné šálky i misku po semínkách.

„Přejete si platit, milé dámy?“ Optal se s profesionálním úsměvem na rtech.

„Já to zatáhnu, holky,“ prohlásila frajersky blondýnka, a aniž by její poslední myšlenka spatřila světlo světa, srovnala všechna svá chapadla do lajny, načež sedmým zleva podala číšníkovi pětistovku se slovy: „Drobné si nechte.“

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Instantní komentář

Očkování je vlastně genocida, kterou provádějí farmaceutické firmy, aby si namastily kapsu, protože tou injekcí vpravují do nebohých bezbranných lidiček zákeřné viry, hliníky, rtuť a jiné jedy, poněvadž si tím pěstují pacienty, kterým pak celý život budou prodávat léky, aby neumřeli tak brzo, čili je úplně jasný, že jde o takzvanou „false flag“, jak dobře známe třeba z jedenáctého září, kdy si Amíci zbourali dva mrakodrapy a pár budov bokem, aby mohli vtrhnout do Iráku, kde žádné zbraně hromadného ničení nebyly, ale naopak se uprostřed pouště nacházely zapomenuté kulisy, v nichž Kubrick točil falešné přistání na Měsíci, který je pouhý hologram, jak říkal už Nikola Tesla, i když mu to Einstein, který propadal z matematiky, rozmlouval, ale neuspěl, takže Putin poslal do vesmíru Gagarina, který s údivem zjistil, že všichni včetně Galilea lidem lhali o kulatosti Země, takže Jurij umřel v děsných mukách, aby to nikomu neřekl, když ještě předtím se ukázalo, že byl v žoldu amerických židozedn...

Plaváčkův průvodce alternativním vesmírem

Důležité oznámení všem vášnivým čtenářům: Všechny výtisky své knihy jsem osobně uložil v bezpečném skladišti, takže je připravena vyrazit do světa. Poněvadž jsem se s žádnou distribuční společností nedohodl na rozumných finančních podmínkách, rozhodl jsem se knížku rozesílat ryze vlastními silami.  Pro vás jako zákazníky tím pádem  vyvstává pár omezení, která ale nejsou nepřekonatelná: Platit je možné   předem  prostřednictvím bezhotovostního platebního styku na  vyhrazený bankovní účet. Případně pomocí moderní služby PayPal na účet plavacek@plavacek.net.  Využívat budu služeb přepravních společností, které si sami vyberete.  Chcete-li knihu podepsat, uveďte to také do poznámky, a předem se smiřte s faktem, že po třiceti letech u počítačové klávesnice jsem zapomněl, jak se píše rukou, a tudíž může být podpis hodně neumělý až nečitelný.  Případné  zásilky do zahraničí se mnou konzultujte předem , poštovné bývá dost drahé.   Osobní od...

Devatero způsobů jak se správně uzemnit

V každém počasí při pobytu venku noste rádiovku. Díky svému tvaru a malé nenápadné anténce sbírá z okolí negativní kosmickou energii a přes meridiány a základní zemskou čakru ji odvádí zpět Matičce Zemi, která už si umí poradit. Zvažte možnost přihlásit se na kurz boxu, juda nebo karate, přičemž se ani jako začátečník nebojte postavit mnohem zdatnějšímu soupeři. Dříve či později budete uzemněni spolehlivě a bez velké námahy. Nestyďte se i letních pařácích hrozících bouřkou nosit deštník nejlépe s kovovou rukojetí, který je pro dané účely velmi efektivní. Na hloupé otázky typu: „Proč nosíš deštník, když neprší?“ odpovídejte zásadně vědoucím úsměvem a ničím jiným. Choďte zásadně bosky. Vždy a všude, i v tuhých mrazech. Všechny boty, ať už pocházejí z čínských provincií nebo z Baťových průmyslových závodů odmítněte jednou a provždy, protože obuvní lobby netouží po vašem pohodlí, nýbrž po obsahu vaší peněženky, a elektrony si na zemi smutně chřadnou. Udělejte si řidičský průkaz a poté se ...