Přeskočit na hlavní obsah

Největší omyly jednadvacátého století.

Tento dopis byl nalezen zbloudivším turistou. 

1. Očkování

Způsob přípravy imunitního systému na možnou zákeřnou chorobu nelze nazvat jinak než genocidou v přímém přenosu. Injekce plné jedovatých látek, nazývané hnusnými doktory poeticky "včeličky", je největším omylem takzvané západní medicíny. Humus. Zlo. Těžké kovy a jiné sajrajty píchané do bezbranných robátek je nutné okamžitě a bez náhrady sprovodit z modrozeleného světa. Aštar Šeran v jednom ze svých channelingů poznamenal, že jsme nepoučitelní idioti, a odletěl neznámo kam.

2. Mobilní telefony, 5G a wi-fi

Všudypřítomné záření z jinak poměrně inteligentního druhu činí zombie. To je prokázaný fakt, na nějž poukázal odborník na slovo vzatý - léčitel Čeněk Kurda z Plané u Mariánských Lázní. Mozkové buňky tiše úpí, jak jsou zaplavovány nesmyslnými frekvencemi a ohřívány jako žáby v hrnci, až potupně hynou. Nebo ještě hůře! Ovládají svého hostitele zvráceným způsobem tím, že z něj udělají ovečku. Poslušnou a nemyslící. Sympatický mimozemšťan Uch-Kor-Buch z planety Nibiru vše telepaticky vysvětlil Kurdovi, který byl o tři dny později nalezen ve svém Faradayově pokoji uškrcen dámskými silonkami. Prý sebevražda! Uch-Kor-Buch byl prý o něco později zminimalizován, ale hodnověrné svědectví chybí. Pravda se nesděluje, Pravda se skrývá, vy volové!

3. Kulatá Země

Za tenhle blbý blud je zodpovědný Koperník a jemu podobní šarlatáni. Všichni vědí, že naše planeta je placatá jako hrudník anorektičky. Twiggy promine. Nejhorší na tom je, že tuhle hovadinu spolkly nejen  kosmické agentury, ale především letecké společnosti, které tak zbůhdarma poletují kolem něčeho, co vůbec neexistuje. Kolik zbytečných peněz tahle prča stojí, si ani netroufám domýšlet! Přitom je jasné, že ti borci, co rozprašují chemtrails, by při znalosti skutečného stavu věci výrazně ušetřili. Asi jim všechno prásknu.

4. Evoluce

Prý jsme se vyvinuli z opice. Heh! Možná tak moje manželka, ale ani tam si nejsem zcela jist, protože je veganka a krmí se jenom trávou. Jako krávy. Je tudíž naprosto jasné každému, kdo ještě má mozkové buňky, protože nepoužívá mobily ani wi-fi, že celý svět byl stvořen za sedm dní a Darwin kecal nebo byl v rauši. Myslím také, že Bůh by vše stihl i za pět, ale hodně ho zbrzdila nutnost dodržovat normy pracovní doby a zatracená vesmírná byrokracie, jelikož o každém provedeném kroku musel informovat své nadřízené formou tabulek a grafů v pěti kopiích. A ještě mu do toho Mojžíš házel vidle. Soudím, že dříve než člověka, měl stvořit kopírku. Ale žádný učený z nebe nespadl.

5. Měsíc není hologram

Ale kurva, jasně že je!!!

6. Proč vám píši

Tvořím tento dopis psaný pomocí trnů a vlastní krví na dostupné lopuchy uzavřen ve své jeskyni na úbočí Beskyd. Žádám velké světové vůdce, nebo alespoň ty naše české ufňukánky, aby s tím vším něco udělali. Začít by mohli cílenou pomocí zoufalému občanovi, tedy mně, což by byl krásný precedens. Důvody uvážím níže.

Nemá se o mě kdo postarat, protože mé neočkované děti záhadně umřely v útlém věku. Poněvadž jsem zahodil všechna elektronická zařízení, mám vážný problém s komunikací s úřady. Tři poštovní doručovatele sežral medvěd a dalšího už jsem se nedočkal, poněvadž věřil, že je Země kulatá a přepadl přes okraj. Dodnes ho nenašli ani kosmonauti z ISS. Anebo jenom kecají, poněvadž musí vědět, že je Země placka. 

Požádal jsem nakonec o pomoc i svého Stvořitele, jenže Ten je nejspíš zavalen vyplňováním potřebných hlášení a tvorbou statistik, takže se mi neozývá. Manželka se prý se mnou rozvedla, ale to vím jenom z doslechu od kulhavé sojky, kterou štípl komár nakažený netopýrem, takže trochu blábolila z cesty. 

Jen ten blbý hologram nade mnou vesele svítí, a já bych rád věděl, kdo platí účty za elektřinu na výrobu takové nebetyčné kraviny, když já sám trpím hlady, protože netuším, jak bez zapalovače rozdělat oheň. Svůj dopis píšu vlastní krví na lopuchové listy a doufám, že dojdou ve správném pořadí. Přinese vám je olysalý vlčí samec Artur, pokud mu cestou nevypadnou z tlamy. Prosím - zachraňte mě!

P.S. Taky mě bolí zuby.

Zbloudivší turista nález ohlásil odpovědným orgánům, které pozůstatky pisatele promptně vyexpedovaly do nejbližšího krematoria. O dva dny později začal pochybovat o fyzické existenci Měsíce, a také si pozorně prohlédl svou současnou manželku. 

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Z deníčku konspirátora

Vydáno se souhlasem autora. 6:50 Probouzím se. Kontroluji sílu orgonitového zařízení a poté zapínám wi-fi. Nefunguje, sviňa. Včera jsem se na svém facebookovém profilu nechvalně zmínil o šmírování, jakým nás častuje Bill Gates a tohle je výsledek. Zablokovali mě! Musím to dát světu na vědomí. Ale, kurva, jak? Když jsem offline? 6:57 Zjišťuji, že v rámci zdravotní sebeobrany jsem router před ulehnutím vytáhnul ze zásuvky. Zapínám ho a vše začíná fungovat. Sedm minut trvající pocit frustrace pomalu mizí, ale ta pachuť zůstává. Vím, že mě sledují! 7:20 Snídám česnek, meruňková jadérka a mocně zapíjím cé dé es dvojkou. Pro jistotu. Pak vyrážím zjistit, jak se daří té paní, která si léčí rakovinu plic svépomocí. Bomba! Ještě žije. Dokonce má jiskru v oku. 7:50 Fotím mraky. Úplně jasně vidím ty svinské ionty baria a aluminia, jak se povalují ve vzduchu a hledají nebohé oběti, které by otrávily. Na mě si nepřijdou. Pokládám si pyramidu na hlavu, pořizuji fotodokumentaci a vkládám ji na stránk

Odchod

„Tak, paní, jste na řadě.“ Mrtvolně vyhlížející osoba pro jistotu zvolila oznamovací tón, aby svou klientku zbytečně nevyděsila.  Když spatřila úlek na ženině tváři, trochu roztála a podotkla: „Ale no tak, není se čeho bát. Důkladnou rešerší před vlastním zákrokem jsem zjistila, že jste členkou mnoha zásadních facebookových skupin.“  Zašustila zastaralým papyrusem a pokračovala: „Duchovní seznamka a jiné povídání. Půst je dokonalý lék. Psychosomatika a etikoterapie v praxi. Paranormal Group Universal. Alterna. Užíváme CDS. Nejsme vaše loutky. Klasická a postklasická homeopatie. Neočkovaní. Třetí oko. Kvantová cesta. A tak dále, a tak dále.“ Sklapla notes. „Tak čeho se bojíte? Váš poslední příspěvek o nekonečné cestě Duše přívětivým Vesmírem na Kvantové vlně získal dokonce více než osm tisíc lajků a přes pět stovek sdílení. Tož neprotestuje a pojďte se mnou. Nakonec se vám cesta i cíl budou líbit. Slibuji.“ Dodala osoba a zkřížila za zády dva prsty.  „Fakt musím?“  Fňukla dáma, „Vžd

Vysoká škola života

Jistě jste již nejednou v internetových diskusích narazili na kolegy diskutéry, kteří ve svých profilech uváděli v kolonce dosažené vzdělání Vysokou školu života. A určitě vám to, stejně jako mně, vrtalo hlavou, neboť na vysokoškolsky vzdělané osoby často vystupovali jako úplní kreténi. Trochu jsem zapátral, jak to s tou Vysokou školou života je a považte – ona skutečně existuje! Jakmile jsem pochopil, že VŠŽ (neplést prosím se školou železničářskou) je v podstatě nejkomplexnějším vzdělávacím systémem ve vesmíru, zažádal jsem si o licenci a po náročných ústních zkouškách, předložení projektu a vypití dvou litrů MMS proti plísním jsem licenci skutečně obdržel!  Vypisuji tímto tedy první semestr distančního studia, které vám umožní získat vysokoškolský diplom o měsíc dříve než v Plzni! Neváhejte a pojďte studovat do naší Vysoké školy života! VYSOKÁ ŠKOLA ŽIVOTA Typ studia: distanční Časová náročnost: každou sudou sobotu od 19:00 do 21:00 hod. Délka studia: 3 měsíce Dosažené vzdělání: DaS